Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Elmor Plus Şimdi de Antalya'da

Elginkan Topluluğu, E.C.A ve SEREL markaları için 2012 yılına kadar 100 milyon dolar yatırım yapmayı planlanıyor. Topluluk, 2012 sonuna kadar Elmor Plus ve Elmor Concept mağazalarının sayısını Türkiye çapında 20'ye, Elmor Shop'ların sayısını da 100'e çıkarmayı hedefliyor.

yapi.com.tr
Elmor Plus Şimdi de Antalya'da

Elginkan Topluluğu, E.C.A ve SEREL markaları için 2012 yılına kadar 100 milyon dolar yatırım yapmayı planlanıyor. Topluluk, 2012 sonuna kadar Elmor Plus ve Elmor Concept mağazalarının sayısını Türkiye çapında 20’ye, Elmor Shop’ların sayısını da 100’e çıkarmayı hedefliyor.

55 yıldır 10 fabrikası, 20 şirketi ve 3 bine yakın çalışanı ve E.C.A. - SEREL markaları ile Türk yapı ve ısı sektörüne öncülük eden Elginkan Topluluğu; 2008 yılını "mağazacılıkta" atılım yılı ilan etti. Elginkan Topluluğu’nun yapı sektöründe faaliyet gösteren satış ve pazarlama şirketi Elmor’un adını taşıyan ilk 'Elmor Plus' mağazası İstanbul Kozyatağı’nda, ikincisi ise Antalya’da açıldı.

Antalya Elmor Plus mağazasında iş ortağı olarak Detay Sıhhi Tesisat İnşaat Yapı Malzemeleri şirketinin sektördeki birikimi ve deneyiminden yararlanacak. Teknolojiyi kalite ve estetik ile buluşturan E.C.A ve SEREL ürünleri, tüketicilere Antalya Elmor Plus mağazasının geniş ve ferah alanında sunulacak. Perakendecilik sektöründeki ilk adımı olan Elmor Plus mağazası ile Topluluk, tüketicilere ve sektör profesyonellerine daha yakın olmayı hedefliyor. Üçüncü Elmor Plus mağazası da Haziran ayında Ankara’da açılacak.

Elginkan Topluluğu, mağazacılık alanındaki atılımını Elmor Plus, Elmor Concept ve Elmor Shop olmak üzere üç farklı konseptte tasarladığı mağazalar ile hayata geçiriyor. 2012 yılı sonuna kadar Elmor Plus ve Elmor Concept mağazaları sayısının 20’yi, Elmor Shop’ların ise 100’e ulaşması hedefleniyor. Elginkan Topluluğu, Antalya Elmor Plus mağazasında iş ortağı olarak Detay Sıhhi Tesisat İnşaat A.Ş.’nin sektördeki birikimi ve deneyiminden yararlanacak. Teknolojiyi kalite ve estetik ile buluşturan E.C.A ve SEREL ürünleri, Antalya bölgesindeki tüketicilere Antalya Elmor Plus mağazasının 700 metrekarelik geniş ve ferah alanında sunulacak.

Banyo ve mutfağa dair her şey Elmor Plus mağazalarında

Elmor Plus mağazalarında teşhir edilecek E.C.A ve SEREL markalı banyo mobilyaları, su tasarruflu armatürler, duş başlıkları, yer-duvar karoları, klozet-küvet, banyo tezgah dolapları ve seramik kaplama malzemeleri tüketicilere geniş yelpazedeki ürün seçenekleri, şık tasarımlar ile sunuluyor. Elmor Plus mağazaları, evini yeni kuran ya da yenileyen herkes için şık, modern ve kaliteli banyo ve mutfak çözümleri sunacak.

Muzaffer Zeren: "E.C.A ve SEREL markaları için 100 milyon dolar yatırım planlıyoruz"

Antalya Elmor Plus açılışında konuşan Elginkan Topluluğu İcra Kurulu Başkan Vekili Muzaffer Zeren, E.C.A ve SEREL markaları için 2012 yılına kadar 100 milyon dolar yatırım planladıklarını söyledi. Muzaffer Zeren, "2008 yılını mağazacılıkta atılım yılı ilan ettik. Özellikle sektör profesyonelleri ve mimarların ürünlerimize rahat bir ortamda ulaşabilmeleri için 'mağazacılık' bu yıl yatırım kalemlerimiz arasında önemli bir yer alacak" dedi. Muzaffer Zeren, sözlerine şöyle devam etti:

"2007 yılında 600 milyon dolar ciro gerçekleştiren bir sanayi grubuyuz. 50 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ürün geliştirmedeki en büyük gücümüzü teknolojik altyapımız ve Ar-Ge birimimizin yaratıcı yeteneklerinden alıyoruz. 50 Türk mühendisinin çalıştığı Ar-Ge bölümü için ayırdığımız kaynak yıllık bazda 10 milyon dolar civarındadır. Fonksiyonellik, çevreye duyarlılık ve ergonomi ürün tasarımlarımızda öne çıkan başlıca özelliklerdir. E.C.A bugün yaklaşık 120 ülkede tescilli bir markadır. Gururla söyleyebilirim ki, sektörümüzdeki öncü yaklaşımlarımızla, dünya trendlerini ülkemize taşıyan değil, trend yaratan bir kuruluşuz. Çünkü geleceği bugünden görerek üretim yapmanın ‘geleceği’ yaratmak olduğuna inanıyoruz."


http://www.yapi.com.tr/haberler/elmor-plus-simdi-de-antalyada_61763.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!