Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Emlak Hisseleri En Fazla İşlem Gören Kağıt

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri İMKB Kurumsal Ürünler Pazarı'ndaki ilk işlem gününde en fazla işlem hacmi gerçekleşen kağıt oldu. Emlak Konut GYO'nun halka arz edilen 625 milyon lira nominal değerli B grubu hamiline yazılı payları 1 TL nominal değerli beher pay için 1,70 TL baz fiyat ile bugünden itibaren Kurumsal Ürünler

yapi.com.tr / AA
Emlak Hisseleri En Fazla İşlem Gören Kağıt

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri İMKB Kurumsal Ürünler Pazarı'ndaki ilk işlem gününde en fazla işlem hacmi gerçekleşen kağıt oldu. Emlak Konut GYO'nun halka arz edilen 625 milyon lira nominal değerli B grubu hamiline yazılı payları 1 TL nominal değerli beher pay için 1,70 TL baz fiyat ile bugünden itibaren Kurumsal Ürünler Pazarı'nda işleme açıldı.
    
Hisselerin gün sonu kapanış fiyatı 1,90 liraya çıkarken, işlem hacmi bakımından da Emlak GYO hisseleri Borsa'nın en fazla işlem yapılan kağıdı oldu. Hisselerin belirlenen 1,70 liralık baz fiyata göre değer artışı da yüzde 11,76'ya ulaştı. Emlak Konut GYO hisselerinin günlük işlem hacmi 857 milyon 914 bin lira olurken, İMKB'de günlük işlem hacmi 3 milyar 232 milyon lira olarak gerçekleşti. Böylece Emlak GYO hisseleri tek başına Borsanın günlük işlem hacminin yaklaşık yüzde 15'ini gerçekleştirmiş oldu.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/emlak-hisseleri-en-fazla-islem-goren-kagit_84154.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!