Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Eras İnşaat da MAN Dedi

Teknolojisini güncel tutarak başarı çıtasını sürekli yükseltmeyi hedefleyen Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti., MAN ile yaptığı işbirliği çerçevesinde 5 adet mikser ve 1 adet pompa kamyonunu daha bünyesine kattı. Nuh Beton A.Ş.’nin de en büyük çözüm ortaklarından biri olan Eras İnşaat, bu yeni işbirliği ile sektördeki başarılarını daha da

yapi.com.tr
Eras İnşaat da MAN Dedi

Teknolojisini güncel tutarak başarı çıtasını sürekli yükseltmeyi hedefleyen Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti., MAN ile yaptığı işbirliği çerçevesinde 5 adet mikser ve 1 adet pompa kamyonunu daha bünyesine kattı. Nuh Beton A.Ş.’nin de en büyük çözüm ortaklarından biri olan Eras İnşaat, bu yeni işbirliği ile sektördeki başarılarını daha da perçinleyecek.

Eras İnşaat’ın sürekli gelişim vizyonu çerçevesinde MAN ile yaptığı işbirliği ile 5 adet mikser ve 1 adet pompa kamyonu törenle teslim edildi. MAN Finance tarafından çok uygun koşullarda kredilendirilen tüm araçların İstanbul’da düzenlenen teslim törenine, Eras İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özgün, Nuh Beton A.Ş. Asya Bölge Müdürü M. Alp Vidinliler, MAN İstanbul Bölge Satış Direktörü Aydın Yumrukçal ve İstanbul Bölge Kamyon Satış Müdürü Çağatay Kepek ve MAN Finance Bölge Müdürü Coşkun Saraç katıldı.

İnşaat ve hazır beton sektörünün lider firması Eras İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özgün, konuşmasında; çözüm ortaklarından Nuh Beton A.Ş.’nin modern ve sağlıklı yapılaşmaya sağladığı katkıya dikkat çekti. Sektörün beklentilerine maksimum düzeyde cevap veren MAN ile bu işbirliğinin yapılmasının önemine de vurgu yapan Özgün, “Nuh Beton gibi modern ve çağdaş yapılaşmaya önem veren bir firma ile çalışıyor olmak, bizler için elbette çok önemli. Bu modern, çağdaş ve sağlıklı yapılaşma sağlanırken, bizlere sektörel ve teknolojik beklentilerimiz doğrultusunda destek veren MAN’ın katkılarını da unutmamak gerekir” şeklinde konuştu. Nuh Beton A.Ş Asya Bölge Müdürü M. Alp Vidinliler ve MAN İstanbul Bölge Satış Direktörü Aydın Yumrukçal da yaptıkları konuşmada; Eras İnşaat’ın üretim, taşıma ve pompalama faaliyetleri konusundaki faaliyetlerine değinerek, inşaat sektörünün gelişimine sağladığı büyük katkının altını çizdi. Daha sonra Eras İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Erdoğan Özgün’e, teslim edilen araçların sembolik anahtarı MAN İstanbul Bölge Satış Direktörü Aydın Yumrukçal  tarafından verildi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/eras-insaat-da-man-dedi_80224.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!