Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Erdemir'de Yeni Yapılanma

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir) Yönetim Kurulu, Erdemir Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığının reorganize edilerek, Erdemir Grup Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü olarak yeniden yapılandırılmasını kararlaştırdı.

Hürriyet Gazetesi
Erdemir'de Yeni Yapılanma

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir) Yönetim Kurulu, Erdemir Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığının reorganize edilerek, Erdemir Grup Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü olarak yeniden yapılandırılmasını kararlaştırdı.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) Yönetim Kurulu, ERDEMİR Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığının reorganize edilerek, ERDEMİR Grup Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü olarak yeniden yapılandırılmasını kararlaştırdı.

ERDEMİR'in, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasında yapılan düzenleme hakkında bilgi verildi.
Açıklamada, şöyle denildi:

“Şirketimiz (ERDEMİR) Yönetim Kurulu'nun 12 Temmuz 2010 tarih ve 9053 sayılı kararı ile ERDEMİR Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı reorganize edilerek, 'ERDEMİR Grup Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü' olarak yeniden yapılandırılmış olup, ERDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Aza'sına bağlı olarak faaliyet göstermesine karar verilmiştir.

Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı kadrosu iptal edilmiştir. ERDEMİR Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Günhan Beşe, Genel Müdür Müşavirliği'ne atanmıştır. Yeni ihdas edilen ERDEMİR Grup Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü kadrosuna ise Mustafa Ayhan Kalmukoğlu vekaleten atanmıştır.

Ayrıca, Şirketimiz bağlı ortaklığı olan İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (İSDEMİR) Yönetim Kurulu 12 Temmuz 2010 tarih ve 191 sayılı kararı ile İSDEMİR'in yassı ürünlere ilişkin pazarlama ve satış faaliyetlerinin de yeni ihdas edilen ERDEMİR Grup Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü tarafından koordine edilip yürütülmesine karar vermiştir. Bütün bunların yanı sıra Şirketimiz Teknik Hizmetler ve Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı olan İsmail Hakkı Gürol'un sözleşmesinin süresi de 13.07.2010 tarihi itibarı ile sona ermiştir.” (AA)

 

ETİKETLER: ekonomi firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/erdemirde-yeni-yapilanma-_81015.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!