Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Evini Yenile Türkiye Kampanyası Genişleyerek Devam Ediyor

Tüketicilerin ev yenileme ihtiyaçları için cazip fırsatlar sunan 'Evini Yenile Türkiye' kampanyası yoğun ilgiyle devam ediyor. Yapı malzemeleri sektöründe talebi canlandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlayan kampanyaya 39 firma daha katıldı ve toplam firma sayısı 122’ye yükselirken bayi sayısı ise 15 bin’e ulaştı.

yapi.com.tr
Evini Yenile Türkiye Kampanyası Genişleyerek Devam Ediyor

ürkiye ekonomisinin lokomotiflerinden yapı malzemeleri sektörü, Halkbank ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) güçlerini bir araya getirdikleri Evini Yenile Türkiye kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. 1 Eylül’de başlayan kampanyada 83 olan firma sayısı 122’ye 13 bin civarında olan bayi sayısı ise 15 bin’e ulaştı. Tüketicilere çok düşük faizle kredi imkanları sunan kampanyada katılımcı firmalar da kendi bünyelerinde evini yenilemek isteyenlere avantajlar sağlıyor. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada artık mimarlar da evini yenilemek isteyen müşterilerinin Halkbank’ın sunduğu cazip kredi fırsatlarından yararlanmalarını sağlayabilecek.

39 firma daha “Evini Yenile Türkiye” dedi

Kampanyaya olan ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu (TİMFED) Başkanı Serdar Dönmez, “Yıllardır evini yenilemeyi ertelemiş tüketicimize cazip fırsatlar sunan kampanyamız gittikçe büyüyor. Kampanyaya artık 122 firma ve 15 bin bayiyle devam ediyoruz. Mimarların da kampanyaya dahil olması bizim için büyük bir avantaj yaratıyor. Bayi üzerinden evini yenilemekle uğraşmak istemeyip, mimarına yenilik yaptırmak isteyenler de bundan böyle kampanyadan faydalanabilecek. Mimarına evini yeniletmek isteyenler de tıpkı bayide olduğu gibi mimarından bir proforma fatura alacak ve bir Halkbank şubesine kredi başvurusunda bulunacak. Kredi mimarın kampanya hesabına yatırılacak ve dekontu müşteriye verilecek. Tüketici istediği ürün ve hizmeti mimardan alacak ve 2 ay ödemesiz olarak kredisini cazip fırsatlarla ödemeye başlayacak” dedi.

Anadolu’dan kampanyaya destek var

Kampanyaya büyük destek gördüklerini ifade eden Dönmez, “Türkiye genelinde evini yenilemek isteyen tüketicilerimiz için kampanyayı duyurmaya devam ediyoruz. Bu kampanyada TOBB’un organizasyonuyla, illerimizde Sanayi ve Ticaret Odaları, kampanyayı destekleyen firmalar ve Halkbank şubelerinin katılımıyla kampanyayı destekleyici etkinlikler düzenliyoruz ve tüketicimizi kampanya ile ilgili bilgilendiriyoruz. Krizin inşaat malzemeleri sektöründe yarattığı etkiler bu kampanyayla en aza indirgenecek. ‘Evini Yenile Türkiye’ kampanyasıyla 100 bin tüketiciye ulaşmayı ve 1 milyar TL'nin üzerinde iş hacmi yaratmayı hedefliyoruz” dedi

Halkbank, kampanya kapsamında 12 ay vadede % 0,33, 13-24 ay vadede % 0,80 ve 25-36 ay vadede % 0,95 faiz oranları ile tüketicilere, ev yenilemede kullanacakları 2 bin TL ile 50 bin TL arasındaki yapı malzemeleri ve işçilik harcamaları için finansmanı, 2 ay geri ödemesiz olarak sağlayabiliyor.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/evini-yenile-turkiye-kampanyasi-genisleyerek-devam-ediyor_72566.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!