Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Faber-Castell Geleceğin Mimarları için Kocaeli Üniversitesi’nde

Faber-Castell, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi. KOÜ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi ve İZEYAP (İzmit Evlerini ve Tarihini Koruma ve Yaşatma Derneği) ortak çalışması ile 12 – 16 Ekim 2009 tarihleri arasında sürecek etkinlik kapsamında, Faber-Castell Pazarlama Uzmanı

yapi.com.tr
1 Faber-Castell Geleceğin Mimarları için Kocaeli Üniversitesi’nde

alem tutkunlarına yüksek kaliteli yazım, çizim, boyama ve yaratıcı tasarım malzemeleri sunan lider marka Faber-Castell, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi. KOÜ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi ve İZEYAP (İzmit Evlerini ve Tarihini Koruma ve Yaşatma Derneği) ortak çalışması ile 12 – 16 Ekim 2009 tarihleri arasında sürecek etkinlik kapsamında, Faber-Castell Pazarlama Uzmanı Esra Gormes mesleğe yeni adım atan öğrencilere renkli tüyolar verdi.

Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Kampüsü’nde gerçekleştirilen etkinlikte Adel Kalemcilik Pazarlama Uzmanı Esra Gormes, mimarlık öğrencilerinin öğrenim ve profesyonel hayatlarında kullanacakları eskiz, teknik çizim ve renklendirme ürünleri hakkında bilgi verdi. Gormes,  her bir ürünün özelliklerini ve kullanım tekniklerini anlattığı sunumda ayrıca Faber-Castell’in özel renkli çizim kalemi PITT Artist Pen hakkında da bilgiler verdi.

Tasarımcılar için ideal kalem: PITT Artist Pen

Çok uzun yıllardır kullanılan klasik ressam materyallerinden biri olan ve ışığa karşı dayanıklı olması ve kağıda iyice işlemesi sebebiyle tercih edilen hint mürekkepli kalemlerini modernize eden Faber-Castell, çizim, eskiz yada karışık teknikler için ideal olan PITT Artist Pen’i yarattı.  Kullanımı rahat ve modern olan PITT,  en yüksek derecede ışığa ve suya karşı dayanıklılığı, kağıtta leke bırakmayan özelliği,  yüksek kaliteli pigmentleri sayesinde, eşsiz renk parlaklığı ile dikkat çekiyor. Hem fırça hem de keçeli kalem uygulaması ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Çizimlerde her türlü detayı çalışabilmek için dört farklı uç kalınlığına sahip birbirinden canlı 48 muhteşem rengi ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayan PITT,  teknik çizimlerde, plan ve projelerde harikalar yaratıyor. PITT’in black, sanguine, sepia, shades of grey, tera, landscape, basic modelleri ve Studio Box seti sayesinde tasarımcıların hayalleri kağıtlarda hayat buluyor. Fırça ve ince uçları ile karışık teknikler, kolaj uygulamaları ve eskiz çizimleri için uygun olan ve her türlü detayı verebilmek için özel olarak tasarlanan PITT, tasarımcıların tercihi olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/faber-castell-gelecegin-mimarlari-icin-kocaeli-universitesinde_73278.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • çok duyumlar aldım.Kalemlerinizden herkes memnun bizler gibi çok çok teşekkürler YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!