Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Fatih Ferforje Yüzünü Dünyaya Dönüyor

Türkiye kapsamında ferforje sektörünün lideri konumunda olan Fatih Ferforje, kurulduğu günden günümüze 45 farklı ülkeye yaptığı ihracatlarla birlikte dünya ferforje pazarında da söz sahibi olduğunu kanıtlıyor.

yapi.com.tr
Fatih Ferforje Yüzünü Dünyaya Dönüyor

Türkiye kapsamında ferforje sektörünün lideri konumunda olan Fatih Ferforje, kurulduğu günden günümüze 45 farklı ülkeye yaptığı ihracatlarla birlikte dünya ferforje pazarında da söz sahibi olduğunu kanıtlıyor.

Günümüzde ekonominin en önemli kalemi olarak gösterilen ihracat, özellikle son günlerde beklenen olası bir krizi bertaraf etmenin en önemli aracı olarak gösteriliyor. Bu anlamda Fatih Ferforje sahip olduğu ihracat rakamlarıyla olası bir küresel krizden etkilenmeden yoluna devam etmeyi hedefliyor.Dünya’nın ilk ISO 9001 Kalite ve Güvence belgeli dekoratif demir üretici firması olan Fatih Ferforje, kuzeyden güneye doğudan batıya dünyanın birçok ülkesinden talep gören ürünlerini gün geçtikçe yenilerken aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarına da bu yönde cevap verebiliyor.

Üretim çeşitliliği, kapasitesi ve teknolojik imkanları bakımından şu anda Türkiye, Orta Doğu ve Balkanlar’da ferforje sektöründe liderliği elinde tutmakta olan Fatih Ferforje, verdiği hizmetlerle bu durumu sürdüreceğini de müşterilerine garanti ediyor.Yıllık 11 bin ton üretim kapasitesine sahip olan Fatih Ferforje, 2011 yılındaki üretiminin yaklaşık yüzde 55’ini ihraç ederek, ülke ekonomisine katkı sağlıyor, Fatih Ferforje markasının dünyanın birçok ülkesinde duyurulmasına da katkıda bulunuyor.

Dünya ferforje pazarındaki adını sürdürmeyi hedefleyen Fatih Ferforje, 2011 yılında Arnavutluk, Arabistan, Makedonya başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirdi. Dünya çapında gerçekleştirilen özel projelerin yanı sıra çeşitli ülkelerdeki distribütör ve müşterileriyle Fatih Ferforje’nin ihracat rakamları her geçen gün artıyor.Fatih Ferforje’nin dünyanın farklı yerlerinde tamamladığı bazı ferforje projeleri;

  • Erbil Kongre Merkezi – Irak,
  • Sergi Sarayı / President Hotel – Türkmenistan,
  • Cumhurbaşkanlığı Parkı – Azerbaycan,
  • Sirte Parkı – Libya,
  • Touba Camisi – Senegal,
  • Kral Abdullah Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (KAUST) - Suudi Arabistan,
  • Amedeus Hotel – Arnavutluk.

http://www.yapi.com.tr/haberler/fatih-ferforje-yuzunu-dunyaya-donuyor_90653.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!