Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Fer Yapı "Kampüs Ofis" İnşa Edecek

Fer Yapı, Kağıthane'de yepyeni bir ofis projesini yaşama geçiriyor. Proje Kağıthane'de 20 dönüm büyüklüğündeki Rabak'ın eski arazisi üzerine Google'ın çalışanları için kullandığı 'kampüs ofis' konseptiyle inşa edilecek.

yapi.com.tr
Fer Yapı "Kampüs Ofis" İnşa Edecek

İlk ticari projeyi Sinpaş, ilk konut projesini de Boyner ile birlikte yürüten Fer Yapı, Kağıthane'de Türkiye'de ilk kez denenecek bir gayrimenkul konseptini yaşama geçiriyor. Fer Yapı, Kağıthane'de ünlü Rabak Fabrikası'nın arazisi üzerinde Türkiye'de ilk kez denenecek 'kampüs ofis' konsepti ile yeni bir proje başlatıyor. Projede Çelikler Grubu ile ortak hasılat paylaşımı metodu ile yaşam bulacak. Ekonomist'in haberine göre "Premier Kampüs Ofis" adı verilen projede, ortak kullanım alanlı, sosyal imkanları geniş bir tarz oluşturacak. Yurt dışında özellikle Google'ın büyüme konsepti olarak bilinen kampüs ofisi kullanan kuruluşlar arasında Microsoft ve Apple gibi dünya markaları bulunuyor.


“Kağıthane ofis ve konut için ideal bölge”

Aynı zamanda KONUTDER Başkan Yardımcısı olan, Fer Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramadan Kumova, Türkiye'de ilk kez denenecek bir ofis konseptini Kağıthane için özel olarak geliştirdiklerini dile getirdi. Projede yer alacak şirketlerin geniş kullanım olanaklarından ve verimliliği esas alacak iş yaklaşımlarından besleneceklerini belirten Kumova, "Çok özel bir mimari ile ortaya kondu projemiz. Google'ın şehir dışında kurguladığı konsepti biz İstanbul'un göbeğinde hayata geçiriyoruz" dedi.  Kağıthane'nin lokasyon avantajının günden güne daha da arttığını belirten Kumova, "Gerek konut ve gerekse ofis için çok ideal bir güzergah. İleriki dönemde daha da yıldızı parlayacak. Çünkü Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5, Etiler'e 7, Taksim'e 10 kilometre mesafede. İstanbul'da kentsel dönüşüm bölgesi olarak da öne çıkan Kağıthane'nin gelecek 3-5 yıl içinde daha da önemli bir işlev kazanacağını düşünüyoruz ve yatırımlarımızı buna göre konumlandırıyoruz" dedi.

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/fer-yapi-kampus-ofis-insa-edecek_107747.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!