Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Filli Boya, Capatect Dalmaçyalı ile Yapı 2004 İstanbul Fuarı'na Katıldı...

Boya sektörünün yenilikçi ve lider markası Filli Boya, 05 - 09 Mayıs 2004 tarihleri arasında, Yapı-Endüstri Merkezi tarafından gerçekleştirilen ve

Filli Boya
Filli Boya, Capatect Dalmaçyalı ile Yapı 2004 İstanbul Fuarı'na Katıldı...

b>Boya sektörünün yenilikçi ve lider markası Filli Boya, 05 - 09 Mayıs 2004 tarihleri arasında, Yapı-Endüstri Merkezi tarafından gerçekleştirilen ve Türk yapı sektörünün en önemli buluşması olarak nitelendirilen Yapı 2004 İstanbul Fuarı'na katıldı. Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi ürün grubu ve diğer dış ve iç cephe boyalarını, standını ziyaret eden tüketiciler ve profesyonellerle buluşturdu.

Filli Boya Standı'nda, uygulanmış levhalar ile ziyaretçilere tanıtılan Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım sistemi, tam 30 yıldır Avrupa'da başarıyla uygulanıyor. Filli Boya, Capatect Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemini, Avrupa Kalite Standartları'na uygun olarak ürettiği yüksek performanslı "Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhası" ile sunuyor.


Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi, duvarlardan ısı geçişini önleyerek yüzde 50 enerji tasarrufu sağlıyor. Dengeli ısı dağılımının gerçekleşmesi ve bina yüzeyinde nem, bakteri ve küf oluşumunun önlenmesiyle, konut içerisinde konforlu ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşması sağlanıyor. Buna bağlı olarak uygulandığı yerlerde onarım masraflarını azaltarak bina ömrünü uzatıyor. Binalarda neme bağlı yıpranmaların önlenmesi ile depreme karşı dayanım da artıyor.

Benekli deseniyle farklı görünüme sahip olan Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhası, yapısındaki karbon takviyesi sayesinde ısı yalıtım levhalarından istenen maksimum performansı sağlıyor. Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhası; ısı yalıtım sistemleri içerisinde performansı kalıcı, zaman içinde boyutları değişmeyen, ısı yalıtım değeri azalmayan en ideal yalıtım levhasıdır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/filli-boya-capatect-dalmacyali-ile-yapi-2004-istanbul-fuarina-katildi-_11656.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!