Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

FORM, 1.Ulusal Enerji Verimliliği Forumunda Tecrübelerini Paylaştı

1.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu, 15-16 Ocak 2009 tarihlerinde WOW Convention Center’da, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Elektrik Etüd İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlendi. 'Yenilenebilir Enerji Uygulamaları' konusunda Form Group Genel Müdür Yardımcısı Beyhan Şen de bir sunum gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
FORM, 1.Ulusal Enerji Verimliliği Forumunda Tecrübelerini Paylaştı

1. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu, 15-16 Ocak 2009 tarihlerinde WOW Convention Center’da, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Elektrik Etüd İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlendi. Binalarda enerji verimliliği, ulaşımda enerji verimliliği, aydınlatma sistemleri, finansman mekanizmaları, elektrikli ev aletleri gibi konularda paralel oturumların gerçekleştiği seminerlerde, 'Yenilenebilir Enerji Uygulamaları' konusunda Form Group Genel Müdür Yardımcısı Beyhan Şen de bir sunum gerçekleştirdi.

TBMM Kayseri Milletvekili Taner Yıldız’ın oturum başkanlığı yaptığı konferansta Beyhan Şen, 'Toprak ve Su Kaynaklı Isı Pompası' konusunu sistem karşılaştırmaları, uygulanmış ısı pompası örnekleriyle beraber anlattı. Doğal kaynaklarımızdan olan hava, su ve toprağın enerji üretiminde nasıl kullanılabileceği konularına da değinen Beyhan Şen, katılım ve ilgiden çok memnun kaldığını, ilerleyen tarihlerde yenilenebilir enerjiler konusunda eğitimlerin artarak devam edeceğini iletti.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/form-1-ulusal-enerji-verimliligi-forumunda-tecrubelerini-paylasti_66006.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!