Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Form Bakım Ailesi Afyon’da 2012 Sezonu için Toplandı

Her yıl geleneksel olarak yapılan Form Bakım toplantısı, bu yıl da Afyon’da gerçekleştirildi. Form Tesisler Bakım’ın İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Bursa ofislerinde çalışan 45 servis teknisyeni, 10 yetkili servis temsilcisi, ofis kadrosu ve yönetim kadrosunun katıldığı seminerler, 15-17 Mart 2012 tarihleri arasında Afyon İkbal Otel’de

yapi.com.tr
Form Bakım Ailesi Afyon’da 2012 Sezonu için Toplandı

Her yıl geleneksel olarak yapılan Form Bakım toplantısı, bu yıl da Afyon’da gerçekleştirildi. Form Tesisler Bakım’ın İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Bursa ofislerinde çalışan 45 servis teknisyeni, 10 yetkili servis temsilcisi, ofis kadrosu ve yönetim kadrosunun katıldığı seminerler, 15-17 Mart 2012 tarihleri arasında Afyon İkbal Otel’de gerçekleştirildi.

İki günlük organizasyonda Form Tesisler Bakım’ın, sahada ve merkezde hizmet veren personeline Dr. Veli Doğan tarafından klimada konfor, bina iklimlendirme sistemleri, hasta bina sendromu konularında eğitimler verildi.Türkiye’de ilk kez deniz suyundan-suya ısı pompası sistemini kuran, yine sulu VRF uygulamalarına öncülük eden Dr. Veli Doğan tecrübelerini Form Bakım saha personeline aktardı.

Sezon öncesi ve sezona hazırlık olarak düzenlenen seminerde, Eğitim Uzmanı Çetin Cinemre tarafından, ekip çalışması ve çalışanlar arası koordinasyon konularında da eğitim verildi.Şirket içi motivasyonu arttırmak, çalışanların iş streslerini azaltmak, aralarındaki iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissini geliştirmek amacıyla her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Afyon toplantılarında, eğitim seminerlerinin dışında sportif aktivitelerle de çalışanlar sezona iyi bir başlangıç yaptı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/form-bakim-ailesi-afyonda-2012-sezonu-icin-toplandi_91305.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!