Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Garage Group 5 Yeni Proje ile Gayrimenkul Sektöründe

Garage Group Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bahadır, dünya ekonomisindeki gelişim ve değişimlerin özellikle gayrimenkul sektöründe fırsatlar yarattığını vurguladı. Garage İnşaat, Garage Zekeriyaköy Evleri, Garage Simplicity Evleri, Garage Tower, Kartal Ticaret Merkezi ve Garage Yeni Doğan Evleri ile birlikte, 654 konut ve 200 işyeri üretecek.

yapi.com.tr
Garage Group 5 Yeni Proje ile Gayrimenkul Sektöründe

Garage İnşaat, 18 Haziran Perşembe günü gayrimenkul alanında yeni projelerin tanıtılması amacıyla Mövenpick Hotel İstanbul’da bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Garage Group Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bahadır, Garage Group Yönetim Kurulu Üyesi Önder Çiner, Garage İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Çengeloğlu ve Garage İnşaat Yönetim Kurulu Danışmanı Suat Öztorun ile birlikte çok sayıda basın mensubu katıldı.

Garage Group Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bahadır, dünya ekonomisindeki gelişim ve değişimlerin özellikle gayrimenkul sektöründe fırsatlar yarattığını vurguladı. Son 5 yıl içinde yüzde 500 büyüyen grubun, inşaat ve telekomünikasyon dışında, maden işletmeciliği ve ihracatı, bilgisayar güvenlik hizmetleri, yatçılık, sigortacılık, fork-lift ithalat satış ve kiralama ile birlikte yedek parça ticareti alanlarında da faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Bahadır, Garage Group’un 2008 yılı cirosunun 350 milyon dolar seviyesinde gerçekleştiğini ve 2009 yılı sonu ciro hedeflerinin ise yaklaşık 400 milyon dolar olduğunu açıkladı. Bahadır, sözlerine şöyle devam etti:

“Ekonomik gelişmelerden Garage Group olarak maksimum oranda payımızı almak için mevcut tecrübemiz yanında sürekli olarak gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri takip ediyoruz. Garage İnşaat bünyesinde gerçekleştireceğimiz gayrimenkul yatırımları ile ülke ekonomisine olan katkımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Yeni yatırım projeleri hakkında bilgi veren Garage İnşaat Yönetim Kurulu Danışmanı Suat Öztorun da, bir yandan ana sektörleri olan telekomünikasyon ve inşaat alanlarında büyüme planları yapan Garage Group’un, diğer yandan da 5 yeni proje ile gayrimenkul sektörüne adım attığını duyurdu. Garage Zekeriyaköy Evleri, Garage Simplicity Evleri, Garage Tower, Kartal Ticaret Merkezi ve Garage Yeni Doğan Evleri ile birlikte, 654 konut ve 200 işyeri üreteceklerini belirten Öztorun, yaklaşık 200 milyon dolar yatırım yapacakları bu 5 projenin tamamlanma sürecinde çok sayıda kişiye istihdam sağlayacaklarını belirtti. Öztorun sözlerini şöyle sürdürdü:

"Satışa çıkardığımız Garage Simplicity Evleri’nin yüzde 45’ini satmış bulunuyoruz. Garage Zekeriyaköy Evleri’ni yeni satışa çıkarmış olmamıza rağmen şimdiden yüzde 30 satış gerçekleştirmiş durumdayız. Bu gelişmeler, Garage İnşaat olarak bizleri oldukça memnun etmiştir. Yaptığımız yatırımlarla gerek ülke ekonomisine, gerek sektöre, gerekse istihdama ciddi katkılarımız olacak.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/garage-group-5-yeni-proje-ile-gayrimenkul-sektorunde_70013.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!