Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gayrimenkulde 2009’un Avrupa Şampiyonu RE/MAX Türkiye

RE/MAX‘in Avrupa Bölgesi’nde faaliyet gösterdiği 37 ülke arasında geçen yılın büyüme şampiyonu RE/MAX Türkiye oldu. Avrupa’da 'Yılın Ülkesi' kupasını alan RE/MAX Türkiye’nin 44 yeni franchise ofis ile ofis sayısı 180’i, gayrimenkul danışmanı sayısı 1400’ü aşarken, RE/MAX ofisleri Türkiye’de geçen yıl 4307 kiralama ve 2262 satış işlemi

yapi.com.tr
Gayrimenkulde 2009’un Avrupa Şampiyonu RE/MAX Türkiye

RE/MAX‘in Avrupa Bölgesi’nde faaliyet gösterdiği 37 ülke arasında geçen yılın büyüme şampiyonu RE/MAX Türkiye oldu. Avrupa’da 'Yılın Ülkesi' kupasını alan RE/MAX Türkiye’nin 44 yeni franchise ofis ile ofis sayısı 180’i, gayrimenkul danışmanı sayısı 1400’ü aşarken, RE/MAX ofisleri Türkiye’de geçen yıl 4307 kiralama ve 2262 satış işlemi gerçekleştirerek, toplam 6569 ailenin hayallerini gerçeğe dönüştürdüler. ABD’de başlayan mortgage krizinin, bir küresel krize dönüşerek dünyaya yayılması, Avrupa’nın gayrimenkul pazarında da büyük bir daralmaya yol açtı. Avrupa’nın en önemli iki gayrimenkul merkezinden İspanya’da satışlar yarıya düşerken, önceki yılın Avrupa Şampiyonu RE/MAX Portekiz, geçen yıl ancak beşinci sırada yer alabildi.

RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, RE/MAX’in Avrupa’da yılın ülkesi kupasını İsviçre’de düzenlenen törenle aldı. RE/MAX Türkiye’nin ardından, Doğu Avrupa’nın hızla gelişen ülkesi konumundaki Çek Cumhuriyeti ikinci, İsrail üçüncü oldu. İspanya ve Portekiz ile birlikte uluslararası gayrimenkul talebinde Akdenizli olmanın avantajını yaşayan İtalya ise dördüncülüğü elde etti.

RE/MAX, franchise sistemiyle İstanbul’dan Trabzon’a, Hatay’dan Kıbrıs’a kadar 180’i aşkın gayrimenkul ofisleriyle Türkiye’nin dört bir yanında gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunuyor. RE/MAX, gayrimenkul sektöründe kariyer hedefleyen girişimciler için düzenlediği 'Kariyerinizde Devrim' ve '60 Dakika' seminerlerine bu yıl da devam ederek gayrimenkul danışmanı sayısını yüzde 10 oranında artırmayı hedefliyor. RE/MAX, yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği eğitimlerle de gayrimenkul danışmanları ve brokerlarının başarısını sürekli destekliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gayrimenkulde-2009un-avrupa-sampiyonu-re-max-turkiye_76477.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!