Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gayrimenkulün Liderleri En Çok Satanlar Arasında

Türkiye’de RE/MAX çatısı altındaki 20 başarı öyküsünü bir araya getiren ve geçtiğimiz Mart ayında Alfa Yayınevi’nden çıkan 'Gayrimenkulün Liderleri', kısa sürede en çok satılan iş kitapları arasındaki yerini aldı. Gayrimenkulün Liderleri, Haziran ayında D&R’da en çok satış yapan iş kitapları katagorisinde sekizinci sırada yer alırken, Alfa

yapi.com.tr
Gayrimenkulün Liderleri En Çok Satanlar Arasında

Türkiye’de RE/MAX çatısı altındaki 20 başarı öyküsünü bir araya getiren ve geçtiğimiz Mart ayında Alfa Yayınevi’nden çıkan 'Gayrimenkulün Liderleri', kısa sürede en çok satılan iş kitapları arasındaki yerini aldı. Gayrimenkulün Liderleri, Haziran ayında D&R’da en çok satış yapan iş kitapları katagorisinde sekizinci sırada yer alırken, Alfa Yayınevi satış verilerine göre kitabın satış rakamı 1000’e ulaştı.

RE/MAX sistemi ile tanışmadan önce farklı deneyimlere, işlere ve tecrübelere sahip gayrimenkul profesyonelleri, kitapta yer alan röportajlarında, RE/MAX sistemi içerisinde yer almaya nasıl karar verdiklerini, bu süreç öncesinde neler yaptıklarını, sektörün kendilerine neler kattığını ve başarılarını anlatıyorlar. Gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak isteyenler ve gayrimenkul sektörüne ilgi duyanlar için, örnek yaşam öykülerini ve değerli deneyimleri aktaran kitap,. sektörde ilk olma özelliğini taşıyor.
 
Kitabın raflardaki yerini almasının ardından geçen 3 ay gibi kısa bir zamanda, Alfa Yayınevi verileri kitabın 1000 adet satıldığını gösterdi. Kişisel Gelişim Merkezi (KİGEM) tarafından da önerilen Gayrimenkulün Liderleri kitabı, aynı zamanda Haziran ayında D&R’da en çok satış yapan iş kitabı katagorisinde de sekizinci sırada yer aldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gayrimenkulun-liderleri-en-cok-satanlar-arasinda_70620.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!