Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Geleneksel ETMD Gecesine Yoğun İlgi

Geleneksel Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği (ETMD) Gecesi, Ekim ayında Çiftehavuzlar Büyük Kulüp’te elektrik tesisat sektöründe hizmet veren firmaların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
Geleneksel ETMD Gecesine Yoğun İlgi

Geleneksel Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği (ETMD) Gecesi, Ekim ayında Çiftehavuzlar Büyük Kulüp’te elektrik tesisat sektöründe hizmet veren firmaların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

AE, Anel, EAE, Erde ve Genser firmalarının sponsorluğunda gerçekleştirilen gecede bir konuşma yapan ETMD 5. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ceylan, sözlerine ETMD Kurucu Üyelerine, geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlarına ve ETMD’ye katkı veren herkese teşekkür ederek başladı. ETMD’nin amaçlarını ve bu amaç doğrultusunda yaptığı çalışmaları kısaca özetleyen Levent Ceylan, hem elektrik tesisat sektörü ile ilgili Bakanlıklar, hem sivil toplum örgütleri, hem de Elektrik Mühendisleri Odası ile yapılacak işbirliklerinin önemine değindi ve bu noktada Türkiye dışında kurulu benzer sivil toplum örgütleri ve resmi kuruluşlarla yapılacak işbirliklerinin de Türkiye’deki elektrik tesisat sektörünün gelişimine katkıda bulunacağını belirtti. Levent Ceylan konuşmasının son bölümünde ETMD’nin yaptığı çalışmalara tüm meslektaşlarının destek vermesinin önemini belirterek elektrik tesisat sektöründe çalışmalar yapan herkesi ETMD’ye üye olmaya davet etti.

Levent CEYLAN’ın konuşması sonrasında ETMD Kurucu Üyelerine ve geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanlarına birer plaket verildi.

ABB, AE, Agra, Aktif Elektrik, Aktif Mühendislik, Anel, Arma, Armada Mühendislik, Armağan Mühendislik, Artı Mühendislik, Ateksis, Bortek, BTS Yangın, Cedetaş, Cihan Elektrik, Doruk Elektrik, EAE, EEC, Elektropanç, Elimsan, ELS, Elsan, Era Elektronik, Erde, FG Wilson, Genser, Gersan, Hes Kablo, HM Bileşim, Honeywell, İletim Mühendislik, Karadağ Elektronik, Legrand, Lumina Aydınlatma, Mepsan, Net Mühendislik, Nexans Kablo, Novatek, Ören Kablo, Prysmian, Schneider, Siemens, Sistem Sensor, Siteco Aydınlatma ve Smart Elektronik firmalarının katılımlarıyla renklendirdikleri gecede Meya Orkestrası müzikleriyle katılımcılara güzel anlar yaşattı.

Gecenin sonuna doğru yapılan çekilişle bir adet diz üstü bilgisayar, bir adet I-Phone, bir adet Roma Seyahati, 2 adet Kapadokya kültür gezisi ve 1 adet GAP kültür gezisi talihlileriyle buluştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/geleneksel-etmd-gecesine-yogun-ilgi_74221.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!