Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gelişim Teknik Boru'dan Girişimciye Sermaye Desteği

Antalyalı Gelişim Teknik Boru, fittings (boru ekleme parçaları) tesisat konularında mağaza açmak isteyen girişimcilere 10 bin euro sermaye sağlayacak.

Referans Gazetesi
1 Gelişim Teknik Boru'dan Girişimciye Sermaye Desteği

Antalyalı Gelişim Teknik Boru, fittings (boru ekleme parçaları) tesisat konularında mağaza açmak isteyen girişimcilere 10 bin euro sermaye sağlayacak. Antalya'da 1987 yılında kurulan Gelişim Teknik'in sahibi Ali Bıdı, Alman Aquatherm firmasının temiz su, yangın hattı, duvardan ve tavandan ısıtma-soğutma ve yerden ısıtma hatlarına özel borularını ithal edip sattıklarını, Wavin firmasının ise pis su tesisat sistemi Wavin AS sessiz boru ürününü ithal ettiklerini belirtti.

2 girişimciyle anlaştı

Şimdi yeni bir projeyle sermayesi olmayan ama kendi işini kurmak isteyen tekniker, mühendis ve ustalara fırsat yaratmayı hedeflediklerini anlatan Bıdı, sadece Gelişim Teknik'in distribütörlüğünü yaptığı markaların satış ve projelerini üstlenecek girişimcilere bir ön değerlendirme yaparak mağaza kurma imkânı sağladıklarını ifade etti. Bıdı, bugüne kadar İstanbul'da 2 girişimciyle anlaştıklarını, İzmir, Ankara ve diğer illerde de adaylarla görüştüklerini belirtti.

Kendilerine başvuru yapan girişimcileri incelediklerini, kabul edilmeleri durumunda dükkanlarını tutarak, eşya ve malzeme ihtiyaçlarını giderdiklerini dile getiren Bıdı, bunun maliyetinin yaklaşık 10 bin euroya denk geldiğini söyledi.

Bu yıl su arıtma tesisi sektörüne girmeyi de hedeflediklerini anlatan Bıdı, "Gıda, içki fabrikaları gibi tesisler için su arıtma sistemleri kurmayı hedefliyoruz. Yılın 2. yarısına doğru faaliyete geçeriz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gelisim-teknik-borudan-girisimciye-sermaye-destegi_65962.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • 30 yaşındayım 5 senelik doğalgaz ve sıhhi tesisatcıyım bu meslekler üzerine avrupa birliği onaylı 2 belgem var. istanbul bağcılarda yaşıyorum siz değerli büyüklerim imkan tanırlarsa yaşadığım yerde iş yerini açmak ve işletmek istiyorum... mesleğimi çok seviyorum bu meslekte uzman olmak ve emekli olmak istiyorum. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!