Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gezi Hotel Bosphorus Yenilendi

Gezi Hotel Bosphorus, yeni yüzü ve yeni ruhuyla kapılarını misafirlerine açtı. Otel, modern ve sade bir tasarımla teknolojik yenilikler, çevre duyarlılığı, konfor ve lüks gibi detaylar göz önünde bulundurularak yeniden inşa edildi. Mimar Sinan Kafadar’ın çizgilerinden gerçeğe dönüştürülen otel, mimarın kendi deyimiyle modayı takip eden değil,

yapi.com.tr
Gezi Hotel Bosphorus Yenilendi

Gezi Hotel Bosphorus, yeni yüzü ve yeni ruhuyla kapılarını misafirlerine açtı. Otel, modern ve sade bir tasarımla teknolojik yenilikler, çevre duyarlılığı, konfor ve lüks gibi detaylar göz önünde bulundurularak yeniden inşa edildi. Mimar Sinan Kafadar’ın çizgilerinden gerçeğe dönüştürülen otel, mimarın kendi deyimiyle modayı takip eden değil, belli bir dönemi temsil etmeden her zaman kendini koruyan, klasikleşmiş modern bir mimariyi yansıtıyor.

Otel, birbirinden farklı konseptlerde döşenmiş, Boğaz manzarasının odaların banyolarından bile izlenebildiği 3 konsept suite, 60 deluxe oda ve özellikle aileler için tasarlanmış bağlantılı (connect) odaları ile misafirlerine birçok lüks oda seçeneği sunuyor. Gezi Hotel Bosphorus, modern teknolojik altyapıyla hazırlanmış, farklı büyüklüklerde 4 adet toplantı salonuyla ve tüm alanlarda ücretsiz internet erişimiyle de mükemmel bir iş ortamı sağlıyor. Ayrıca otelin tüm odalarında bulunan televizyonların, kablosuz klavye ile bilgisayara dönüşme özelliği bulunuyor. Böylece misafirler yanında bilgisayarı olmasa da odasında işlerine devam edebiliyor, internete girebiliyor ve 160 televizyon kanalını izleyebiliyor.


 
Çevreye duyarlı

Yenilenme sürecinde çevre duyarlılığını ön planda tutan Gezi Hotel Bosphorus, tüm alt yapı ve teknik donanımını da bu yaklaşım doğrultusunda hayata geçirmiş. Gezi Hotel Bosphorus, 24 saat yüzde yüz klimatize taze hava sirkülasyonu, ısı geri kazanım sistemi ile yüzde otuza yakın enerji tasarrufu sağlanması, ısıtma ve soğutmada kullanılan klima cihazlarında atık enerjilerden sıcak su üretimi yapılması ile çevreci uygulamalara öncülük ediyor. Dünyada ancak birkaç otelde örneği görülen sistemin, Avrupa’daki ilk uygulaması Gezi Hotel Bosphorus’ta görülüyor.

ETİKETLER: firma kent
http://www.yapi.com.tr/haberler/gezi-hotel-bosphorus-yenilendi_86223.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!