Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

"Gökçek Vuruldu Derlerse İnanmayın"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya "Gökçek seçimden çekildi", "Gökçek vuruldu" şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını iddia etti. Gökçek, AKP Ankara İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, bazı grupların

Vatan Gazetesi
"Gökçek Vuruldu Derlerse İnanmayın"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya "Gökçek seçimden çekildi", "Gökçek vuruldu" şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını iddia etti. Gökçek, AKP Ankara İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, bazı grupların seçim sürecinde vatandaşın zihnini bulandırmak için ortaya asılsız iddia, dedikodu ve iftira atacağını ileri sürdü.

Seçim yasağı dolayısıyla buna cevap vermelerinin mümkün olmayacağını ifade eden Gökçek, "Ankaralıları şimdiden uyarıyorum, bu tür asılsız ve çirkin siyaset yapanlara kesinlikle inanmayın" dedi.

CHP ve MHP'ye gönül vermiş bazı belediye çalışanlarının vatandaşlara kötü davrandığını, zabıtanın esnafa yersiz ceza kestiğini ve bunun maliyetinin de kendisine yüklenmeye çalışıldığını öne süren Gökçek, vatandaşlardan, bu tür durum yaratan belediye görevlilerini kendisine bildirmelerini istedi.

Gökçek, balkon ve bina cephelerine asılmak üzere vatandaşlara dağıtılan poster, afiş ve bayrakların, kendisine polis süsü vermiş bazı kişiler tarafından indirilmeye çalışıldığını da ileri sürdü. Melih Gökçek, kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya "Gökçek seçimden çekildi", "Gökçek vuruldu" şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını öne sürdü.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gokcek-vuruldu-derlerse-inanmayin_67373.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!