Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU novawood novawood

Graniser'in Üretimi 6 Yılda 8 Kat Arttı

Graniser'in Üretimi 6 Yılda 8 Kat Arttı

Referans Gazetesiürkiye’deki 24 seramik üreticisi arasında 1999'da 1.8 milyon metrekare yıllık üretimi ile 24. sırada yer alan Graniser, 2005 yılında 23 milyon metrekarelik üretim kapasitesiyle 4. sıraya yerleşti.

Ege Bölgesi Sanayi Odası'nın (EBSO) en yüksek yatırımı gerçekleştiren firmaları arasında altın plaket ödülüne layık görülen Graniser, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi'nde 200 bin metrekare alan üzerine kurulu tesislerinde, duvar, yer karosu, sırlı granit, bordür, dekor, fayans yapıştırıcı, derz dolgu ve diğer inşaat kimyasalları üretimi gerçekleştiriyor. Graniser Seramik A.Ş. Genel Müdürü Kemal Tosun, elde edilen başarının ekip çalışması, dinamik, hızlı karar alma ve uygulama ile hayata geçirildiğini söyledi.

Tosun, genç bir kuruluş olmasına rağmen, gerek teknolojik gelişmeleri gerekse tasarıma yönelik talepleri takip ederek sürekli yatırım anlayışıyla kapasite artırımlarına devam edeceklerini dile getirdi. Tosun, "Graniser altın plaket ödülünün yanı sıra meslek grubunda en fazla vergi ödeyen birinci firma, en fazla sınai mamul ihracatını ve en fazla istihdamı gerçekleştiren ikinci firma ödüllerinin de sahibi olduk" diye konuştu.

Tosun, "6 yıllık geçmişi olan böylesi genç bir kuruluşun dinamizmini ürünlerine ve tüketicilerine de yansıtmak adına öncelikle ürün tasarımlarımıza önem verdik. Tüketici taleplerini ve beklentilerini tahmin ederek ya da önceden analiz ederek çözüm üretmeyi amaçladık. Tasarım girdisini oluşturan parametrelerin irdeleyerek, konseptlerimizi bu doğrultuda konumlandırarak çağdaş tasarımlar geliştirmeye özen gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz. Her beğeniye uygun ürünler tasarlayarak hayata geçiriyoruz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/graniserin-uretimi-6-yilda-8-kat-artti_40282.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!