Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Grohe, 2015 Alman Sürdürülebilirlik Ödülü’ne Aday Gösterildi

Su bataryaları üreticisi Grohe, Almanya'nın en sürdürülebilir şirketleri arasında yer alıyor.

yapı.com.tr
Grohe, 2015 Alman Sürdürülebilirlik Ödülü’ne Aday Gösterildi

En üst düzeyde sürdürülebilirlik taahhüt eden ve faaliyetlerini bu ilke çerçevesinde sürdüren dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımı tedarikçisi Grohe AG, ardı ardına ikinci yıl Alman Sürdürülebilirlik Ödülü’ne aday gösterildi. Grohe AG geçen yıl “kaynak verimliliği” kategorisindeki ilk üç şirket arasında yer almıştı. Bu yıl da, şirket “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük şirketleri” kategorisindeki dört aday arasında bulunuyor.


“Jüri üyeleri tarafından Almanya’nın en sürdürülebilir şirketlerinden biri olarak kabul görmemiz, GROHE’nin doğru kararları aldığını ve taahhüdümüzün her açıdan karşılığını verdiğini gözler önüne seriyor” diyen GROHE AG CEO’su Michael Rauterkus, sözlerini şöyle sürdürdü: “2014 yılında özel ödüle aday gösterilmemizin ardından, şimdi de en prestijli kategoride aday gösteriliyoruz. Şirketimizin sürdürülebilirlik alanındaki profilini daha da geliştirmek ve başta doğal kaynaklar olmak üzere, çevreye yönelik sorumluluklarımızın gereğini yerine getirmek için yoğun bir çalışma içinde olduk. Sektörümüzde sürdürülebilir kalkınma için bir rol modeli olmak istiyoruz. Salt aday gösterilmiş olmak dahi çalışanlarımız ve başarıları ile büyük bir gurur duymamı sağlıyor. Beni bundan daha mutlu edebilecek tek şey, 2015 Alman Sürdürülebilirlik Ödülü’nü kazanmak olacaktır.”Ödüller Kasım’da sahiplerini bulacak

2015 Alman Sürdürülebilirlik Ödülü’ne layık görülen isimler hakkındaki son kararlar gelecek haftalarda alınacak. Sürdürülebilir Kalkınma Konseyi genel sekreteri Profesör Günther Bachmann başkanlığındaki bir jüri heyeti, toplam sekiz kategoride kazanan isimleri seçerek sektör, yerel yönetim ve araştırma alanlarında örnek teşkil edebilecek sürdürülebilir başarıları öne çıkartacak. Ödülleri Alman Sürdürülebilirlik Ödülü Vakfı (Deutscher Nachhaltigkeitspreis e.V.) tarafından, federal hükümet, yerel hükümetlerden oluşan çok sayıda şemsiye organizasyon, sektörel dernekler, STK’lar ve araştırma enstitüleri tarafından veriliyor. 8. Alman Sürdürülebilirlik Ödülleri ödül töreni, 27 Kasım tarihinde, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde bulunan Maritim Hotel’de gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/grohe-2015-alman-surdurulebilirlik-odulune-aday-gosterildi_137581.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!