Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Gül İnşaat'ın 212 Gayrimenkulü Müzayede ile Satılıyor

Gül İnşaat mülkiyetindeki 212 adet gayrimenkul, 6 Şubat günü TURYAP tarafından düzenlenecek açık artırma ile satışa çıkarılıyor.

yapi.com.tr
Gül İnşaat'ın 212 Gayrimenkulü Müzayede ile Satılıyor

Gül İnşaat mülkiyetindeki 212 gayrimenkul açık artırma ile satışa çıkarılıyor. 6 Şubat 2018 tarihinde Double Tree By Hilton Topkapı'da gerçekleştirilecek olan müzaye, TURYAP tarafından düzenleniyor. İhaleye konu gayrimenkuller arasında konut, villa, ticari birim ve mağazalar yer alıyor.

Gül İnşaat gayrimenkulleri 75 bin TL'den başlayan bedellerle satışta
2017 yılında gerçekleştirdiği açık atrımlarla satışı onaylanan ticari birim, arsa ve konut satış tutarı 3 milyar TL'ye ulaşan TURYAP, 2018'in ilk açık artırmasını 6 Şubat'ta gerçekleştiriyor. Gül İnşaat mülkiyetindeki 212 adet gayrimenkulün satışı, Double Tree By Hilton Topkapı'da gerçekleştirilecek. Müzayede'de tamamı İstanbul il sınırları içinde yer alan, villa, konut, mağaza ve ticari birimler de satışa çıkarılacak. Geniş bir yelpazeye yayılan gayrimenkul tiplerinin satışını öngören müzayede de özel muhammen bedeller uygulanacak. Müzayedede iş yerleri 75 bin TL'den başlayan fiyatlarla  satışa sunuluyor. Konutları başlangıç fiyatları ise 198 bin TL olarak belirlendi.

10 farklı projeden 212 gayrimenkul satışa sunuluyor
TURYAP tarafından 6 Şubat'ta gerçekleştirilecek olan müzayedeye konu olan birimler Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres bölgesinde 10 farklı projede yer alıyor. Toplam 213 adet gayrimenkulün açık artırmasında hemen tapu hemen teslim, banka kredisi desteği, emlak takas sistemi ile ödeme, sözleşme devir hakki ve yüzde 20 peşinat 36 ay vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanılacak. Konuyla ilgili olarak Turyap'dan yapılan açıklamada: "Projelerdeki gayrimenkullerin yer gösterme hizmeti Turyap Temsilcilikleri tarafından verilirken detaylı bilgiye yurt içi ve yurt dışında bulunan 350’ye yakın Turyap Temsilciliklerinden de ulaşılabilir. Açık artırmada gayrimenkul almak isteyenler internet üzerinden teklif verebilirler" ifadelerine yer verildi.

Tüm Türkiye'den katılım sağlanacak
6 Şubat Salı günü saat 12.00'da Double Tree By Hilton Topkapı'da gerçekleştirilecek ihaleye, eş zamanlı internet yayını aracılığıyla Türkiye'nin her yerinden katılım sağlanabilecek. İnternet üzerinden teklif vermek isteyenler de açık artırmayı turyap'ın internet sitesinde izleyebilecek. TURYAP'ın web sitesinden ilgili gayrimenkullerle ilgili ayrıntılı bilgi alımı da mümkün alcak. TURYAP tarafından yapılan açıklamada, müzayedeye katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin şartnamede belirtilen banka hesabına temanitlarını yatırmalarının gerektiğine dikkat çekilerek: "İstanbul dışındaki alıcı adayları teminat yatırarak TURYAP web sayfasından üye olarak internetten eş zamanlı teklif verebilecekler" denildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gul-insaatin-212-gayrimenkulu-muzayede-ile-satiliyor_162717.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!