Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Has Demir Çelik Rotayı Afrika Pazarına Çevirdi

Çelik konstrüksiyon ve çatı kaplama hizmetlerinin yanı sıra yangın tesisatı, yer altı ve yer üstü borulama montaj yapımı faaliyetleriyle de Türkiye geneline hitap eden Has Demir Çelik, yurtdışında da etkin çalışmalar yürütüyor. Demir-çelik sektöründe yaklaşık 10 yıldır hizmet sunan firma, yurtdışı pazar ağına Afrika'yı ekledi. Pazar

kobiden.com
Has Demir Çelik Rotayı Afrika Pazarına Çevirdi

Çelik konstrüksiyon ve çatı kaplama hizmetlerinin yanı sıra yangın tesisatı, yer altı ve yer üstü borulama montaj yapımı faaliyetleriyle de Türkiye geneline hitap eden Has Demir Çelik, yurtdışında da etkin çalışmalar yürütüyor. Demir-çelik sektöründe yaklaşık 10 yıldır hizmet sunan firma, yurtdışı pazar ağına Afrika'yı ekledi. Pazar araştırmalarını sürdüren firma, yeni ülkelerle iş hacmini artırmayı hedefliyor.

Çelik konstrüksiyon, çatı kaplama imalat ve montajını gerçekleştiren şirketin faaliyet alanını genişlettiğini ifade eden Has Demir Çelik Yapı ve İnşaat Sahibi Hüseyin Demir, "Türkiye genelinde sunduğumuz faaliyetler kapsamında İncirlik ve Malatya'daki hava üslerine iş yapıyoruz. Bununla birlikte Adana'nın Feke ve Saimbeyli ilçelerinde, Şanlıurfa Birecik'te baraj çalışmalarında yer alıyoruz. Adana Hacı Sabancı OSB'de de çelik konstrüksiyon işlerinde şirketimizin ekibini görmek mümkün. Bu şekilde yaygın bir alanda hizmet sunuyoruz. Talep olduğu takdirde Türkiye genelinde ulaşamayacağımız herhangi bir nokta yok. Yurtdışında da pazar araştırmalarımız hızla sürüyor. Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra, kısa süre önce yönümüzü Afrika kıtasına da çevirdik ve bu alanda iş bağlantıları kurmaya devam ediyoruz" dedi.

Afganistan'da konteyner ve beton kalıbı imal ediyor

İmalatın yanında, montaj işini de yaptıklarını ve sundukları hizmetlerin kalitesinden ödün vermediklerini anlatan Hüseyin Demir, "Yurtiçindeki yaygın ağımızın yanında yurtdışında da Irak, Afganistan ve Afrika'ya iş yapıyoruz" şeklinde konuştu. Afganistan'da 3 yıldır faaliyet gösteren bir şubeleri bulunduğunu dile getiren Demir, "Afganistan'da kurulu şirketimiz 'Has Demir Çelik Company' adıyla faaliyet gösteriyor. Afganistan'da bulunan şirketimizde, 6 bin 500 metrekarelik alan üzerine kurulu tesisimizde konteynır ve beton kalıp imalatı yapıyoruz. Ürünlerimizin çoğunu buradan Amerikan üslerine ulaştırıyoruz" bilgisini verdi. Ortadoğu ve Afrika pazarında yer alan ülkelerle iş görüşmelerinin sürdüğünü ve belirli noktada iş bağlantıları gerçekleştirdiklerini ifade eden Demir, "Pazar araştırmalarımız devam ediyor. Ulaştığımız yeni ülkelerle iş hacmimizi artırmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

Adana'da bin metrekarelik alanda faaliyet gösterdiklerini belirten Demir, yaptıkları işlerde zamanında teslim ve hizmet kalitesi konusunda titizlik gösterdiklerini söyledi. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını belirten Demir, sektörde isimlerini bir marka haline getirmek için çalışmalar yürüttüklerini sözlerine ekledi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/has-demir-celik-rotayi-afrika-pazarina-cevirdi-_84647.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!