Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

HC Trading’e BSI ISO 9001 Kalite Belgesi

Çimentoda dünya devi Alman HeidelbergCement’in İstanbul’da da faaliyet gösteren şirketi HC Trading, çimento ve çimento ile ilgili ürünlerin uluslararası ticaret ve taşımacılığında üstün yönetim sistemleri dolayısıyla British Standards Institute (BSI) ISO 9001 Kalite Belgesi’ne layık görüldü.

yapi.com.trimentoda dünya devi Alman HeidelbergCement’in İstanbul’da da faaliyet gösteren şirketi HC Trading, çimento ve çimento ile ilgili ürünlerin uluslararası ticaret ve taşımacılığında üstün yönetim sistemleri dolayısıyla British Standards Institute (BSI) ISO 9001 Kalite Belgesi’ne layık görüldü.

HC Trading Genel Müdürü Emir Adıgüzel, “ISO 9001 Kalite Belgesi, şirketimizin sürekli ilerleme politikasında önemli bir adımdır” dedi. Asıl amaçlarının müşterileri ve iş ortakları için gelişmiş hizmet kalitesi ile üstün fayda sağlamak olduğunun altını çizen Adıgüzel, ticarette hızlı karar ve iyi organizasyonun önemini vurguladı.
HC Trading, sadece grup şirketleri arasında değil, aynı zamanda diğer firmalar arasında da ayda 1 milyon tonun üzerinde çimento ticaretine imza atıyor. HC Trading’in İstanbul’un yanısıra Amerika, Avrupa ve Asya’da da ofisleri bulunuyor.

1873 yılında kurulan ve 134 yıllık geçmişi olan ana şirket HeidelbergCement ise, dünyanın en büyük çimento gruplarından birisi olarak biliniyor. 1989’dan buyana Avrupa’nın inşaat malzemeleri sektörünün en büyük yatırımcısı olan HeidelbergCement, 50 ülkede, 71 çimento fabrikası, 46 bin personel ile toplam 94 milyon ton çimento üretim kapasitesine ve 9,2 milyar Avro’ya yakın yıllık ciroya sahip. HeidelbergCement, Sabancı Holding ile eşit ortak olduğu ülkenin en büyük çimento şirketi olan Akçansa ile Türkiye’de de üretim faaliyetinde bulunuyor.

BSI (British Standards Institute) hakkında
HC Trading’e uluslararası ticaret ve taşımacılık faaliyetleri dolayısıyla, BSI ISO 9001 Kalite Belgesi’ni veren British Standards Institute [İngiliz Standartları Enstitüsü] (BSI) dünyanın önde gelen standart ve kalite hizmetleri organizasyonudur. 1901’de kurulan ve 1929 yılında Kraliyet İmtiyaznamesi dahilinde tüzel kişilik kazanan kuruluş, dünyadaki en eski ulusal standartlar kuruluşudur. Hükümetten, endüstri ve ticaret meslek odalarından bağımsız olan BSI, kâr amacı gütmeyen bir organizasyondur. BSI dünya çapında bağımsızlığı ve tarafsızlığı hem özel sektörde hem de kamu sektöründe tanınan bir kuruluştur.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hc-tradinge-bsi-iso-9001-kalite-belgesi_56366.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!