Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hilton, Bursa’da Otel Açmaya Sıcak Bakıyor

Hilton Oteller zincirine Bursa’da katılmak isteniyor. Son bir buçuk yılda, Türkiye’de üç otel daha açarak, Türkiye’deki otel sayısını 8’e çıkaran Hilt

Ticaret Gazetesi/24.10.2002ilton Oteller zincirine Bursa’da katılmak isteniyor. Son bir buçuk yılda, Türkiye’de üç otel daha açarak, Türkiye’deki otel sayısını 8’e çıkaran Hilton, talep edilmesi halinde Bursa’da otel açmaya sıcak bakıyor.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinden sonra Bursa Kervansaray Termal Otelde düzenlenen kokteylde Hilton yöneticileri Bursa’ya dönük sıcak mesajlar verdi.

Basın mensuplarının “Adana, Konya, Kayseri Mersin gibi illerde otel işletmesine rağmen Bursa’da bulunmayışını bir eksiklik olarak değerlendiriyormusunuz?” şeklindeki sorusuna, Eratıcı’nın yanıtı şu oldu: Hilton Ankara Oteli İletişim Direktörü Alp Atilla ve Satış Direktörü Funda”Hilton Türkiye’den çok memnun. Son bir buçuk yılda 3 otel daha açarak Türkiye’deki işlettiğimiz otel sayısı 8’e ulaştı. Bursa’da olmayışımızla ilgili çok soruyla karşılaştık. Evet, Bursa’da ciddi bir potansiyel gördük. Eğer talep gelmesi halinde Bursa’da otel işletmeye hazırız.”

Hilton Oteller zincirinin yapısı gereği Türkiye’deki bütün otellerin mülk sahiplerinin bulunduğunu Hilton’un hazır olan otelleri işlettiğini hatırlatan aynı yetkililer “Bursa’da da bir otel yapılır da bize işletme teklifi gelirse neden olmasın. Ayrıca bize iletilen bu talepleri üst düzey yönetimimize ileteceğiz” dediler.

Verilen bilgiye göre, Hilton Oteller Zinciri Türkiye’de 8 oteli bulunan tek ve en büyük Uluslararası kuruluşu özelliğine sahip. 23 bin yatak kapasitesi olan Hilton Oteller zincirinde yaklaşık bin 500 kişi istihdam ediliyor.

Kokteyl sonrasında davetliler arasında yapılan çekilişlerde Hilton Ankara, İstanbul, Kayseri, Konya, Mersin ve İzmir Holtin’da birer kişiye bir gecelik ücretsiz konaklama hediyeleri dağıtıldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hilton-bursada-otel-acmaya-sicak-bakiyor_2195.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!