Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hilton Tatil Oteli Açmayı Planlıyor

Hilton International Başkan Yardımcısı Didier Martin, Türkiye’de Antalya gibi büyük bir tatil şehrinde otel açabileceklerini söyledi. Türkiy

NTV-MSNBCb>Hilton International Başkan Yardımcısı Didier Martin, Türkiye’de Antalya gibi büyük bir tatil şehrinde otel açabileceklerini söyledi.

Türkiye’de 7 şehirde 8 otele sahip tek ulslararası otel zinciri olan Hilton, tatil yörelerinden birinde yeni bir otel açmayı hedefliyor. Hilton İnternational Başkan Yardımcısı Didier Martin, Türkiye’nin büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunu belirterek, başta Antalya olmak üzere tatil şehirlerinden birinde bir otel daha açmak istediklerini ifade etti.

Hilton Türkiye Otelleri’nin genel müdürleriyle otelleri tanıtmak amacıyla İzmir Hilton Oteli’nde düzenlenen “Road Show” organizasyonuna katılan Martin, Türkiye’de genişlemeye devam edeceklerini belirtti.
Yaşanan ekonomik krize rağmen son iki yılda üç otel açtıklarına dikkat çeken Martin, şöyle konuştu: “Şu anda kaç otel açacağımızı söyleyemem ama genişleme sürecek. Belli başlı büyük şehirlerde zaten otellerimiz var. Bundan sonra ancak İstanbul gibi şehirlerde havalimanı oteli oluşturabiliriz. Ama asıl önemli olan tatil yörelerindeki otellerdir. Antalya gibi büyük tatil şehirlerinden birinde tatil oteli açabiliriz. Kesin bir şey yok fakat Antalya, şu an düşündüğümüz bölgelerden biridir.”
Türkiye’den pek çok yatırımcının Hilton oteli işletmek için kendilerine başvurduğunu dile getiren Martin, bu konunun, şu an netleşmiş bir proje olmadığını kaydetti.

‘TÜRKİYE’NİN TURİZM POTANSİYELİ YÜKSEK’
Martin, Türkiye’nin turizm potansiyelinin çok yüksek olduğunu, elinde olanları koruduğu, geliştirdiği ve dünyaya tanıtabildiği taktirde çok iyi duruma gelebileceğini kaydetti.
Martin, “Şu an Irak ile ilgili herhangi bir projemiz yok ama gerçekten bakmamız gereken bir yer olduğunu düşünüyorum” dedi.
Martin, Hilton’un Türkiye’de 7 şehirde 8 otele sahip tek uluslararası otel zinciri olduğuna da dikkat çekerek, road show organizasyonuyla, otellerini, potansiyel müşterilerine daha iyi tanıtmayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hilton-tatil-oteli-acmayi-planliyor_6833.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!