Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Honeywell Başkanı ve CEO’su Dave Cote, İkili Görüşmeler için Türkiye'deydi

Honeywell Başkanı ve CEO’su Dave Cote, hafta başı Türkiye’yi ziyaret ederek, havacılık, enerji, finans ve inşaat gibi sektörlerden müşterilerle ve Honeywell Türkiye yöneticileriyle ikili görüşmeler yaptı. Cote, “Honeywell’in önemli sektörlerde güçlü bir pozisyonu var ve bizim geliştirdiğimiz teknolojiler güvenlik ve enerji verimliliği gibi

yapi.com.tr
Honeywell Başkanı ve CEO’su Dave Cote, İkili Görüşmeler için Türkiye'deydi

Honeywell Başkanı ve CEO’su Dave Cote, hafta başı Türkiye’yi ziyaret ederek, havacılık, enerji, finans ve inşaat gibi sektörlerden müşterilerle ve Honeywell Türkiye yöneticileriyle ikili görüşmeler yaptı ve çeşitli etkinliklere katıldı. “Honeywell’in önemli sektörlerde güçlü bir pozisyonu var ve  bizim geliştirdiğimiz  teknolojiler  güvenlik ve enerji verimliliği gibi dünyanın karşı karşıya olduğu en çetin sorunların çözümüyle doğrudan ilişkili” diyen Cote, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Entegre elektronik havacılık sistemlerimiz, rafineri teknolojilerimiz, gelişmiş gaz dedektörlerimiz ve bina otomasyonu çözümlerimiz  Türkiye’nin daha sıkı güvenlik yönetmeliklerine ve enerji verimliliği mevzuatlarına uyumu konusunda yardımcı oluyor.”

Honeywell Türkiye Genel Müdürü Asuman Güven ise, Honeywell'in müşterilerine ve özellikle üstün servis ve teslimat kalitesine odaklanarak Türkiye satışlarını 2005 yılından bugüne yüzde 45’in üzerinde arttırdığına dikkat çekti.

Honeywell Türkiye organizasyonu, petrokimyasallar konusunda lider kuruluş olan PETKİM’in İzmir, Aliağa tesislerinde bulunan Aromatikler Fabrikası için ileri  proses kontrol sistemi ve 1768 km uzunluğuyla dünyanın en uzun ikinci petrol boru hattı olan Bakü-Tiflis-Ceyhan petrol boru hattı Ceyhan terminali  için kurulan yangın ve gaz algılama sistemi projelerini gerçekleştirmişti.

Honeywell ayrıca Türkiye’nin ilk akıllı binalarının oluşmasında da önemli role sahip. İş Bankası Kuleleri, Ford Otosan Gölcük fabrikasının yanısıra TÜPRAŞ rafinerileri ve BOTAŞ LNG terminali gibi endüstriyel tesisler de Honeywell Türkiye tarafından kurulan otomasyon sistemlerini kullanıyor. Akıllı binalarda ileri teknolojiye sahip HVAC, yangın algılama ve güvenlik gibi farklı sistemler, entegre olarak bir arada çalışıyorlar.

Honeywell’in Türkiye’de en son gerçekleştirdiği projeler arasında Türk Hava Yolları’nın SmartTraffic™, SmartRunway™ ve IntuVue® 3D hava durumu radarını kapsayan elektronik havacılık sistemi sayılabilir. SmartTraffic isimli akıllı hava trafik sistemi, yeni geliştirilen Airbus durumsal farkındalık sistemini içeriyor. Sistem, pilotlara çevrelerindeki hava trafiği hakkında daha fazla bilgi sağlıyor. Program sayesinde pilotlar, ayrıca okyanus aşırı uçuşları da daha iyi planlayabiliyor ve daha az yakıt harcayarak uçuş maliyetlerini önemli ölçüde azaltabiliyorlar.

ETİKETLER: ekonomi firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/honeywell-baskani-ve-ceosu-dave-cote-ikili-gorusmeler-icin-turkiyedeydi_78423.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!