Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER Orhan Geniş

Honeywell Türkiye ve Orta...

Honeywell e-Katalog Artık Türkçe

Honeywell Türkiye Otomasyon ve Kontrol Ürünleri Bölümü tarafından Türkçe olarak hazırlanan ürün kataloğu web sitesi, http://products.ecc.emea.honeywell.com/turkey/ adresinde yayına başladı.

yapi.com.tr
Honeywell e-Katalog Artık Türkçe

Honeywell Türkiye Otomasyon ve Kontrol Ürünleri Bölümü tarafından Türkçe olarak hazırlanan ürün kataloğu web sitesi, http://products.ecc.emea.honeywell.com/turkey/  adresinde yayına başladı. Toplam 3000’den fazla Honeywell ürünü içeren site, ziyaretçilerin aradıkları ürün hakkında ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca ulaşabilecekleri, diledikleri ürünle ilgili teknik bilgi föyünü PDF formatında bilgisayarlarına indirebilecekleri, ürünlerin fotoğraflarını görebilecekleri katalog özelliklerinin yanı sıra vana seçimi, damper motorları ve sensör seçimi gibi pek çok faydalı araç da barındırıyor.

Honeywell Türkiye e-katalog web sitesi, bina kontrol, konut konfor ve su kontrol ürünlerini içeriyor. Üst menüde bulunan TXT seçeneği kullanılarak, site içeriğinde bulunan tüm ürünler ürün kodu ve açıklaması ile birlikte listelenebiliyor. Ayrıca ziyaretçiler, ürün kodlarıyla veya anahtar kelimelerle, arama motorunu kullanarak istedikleri ürün sayfasına gidilebiliyor.

Ürün sayfalarında, ürün resimleri ve ilgili teknik dökümanları bulunuyor. Ürün resimleri, düşük çözünürlükte siyah beyaz/renkli JPG formatında veya yüksek çözünürlükte renkli TIF formantında mevcut. Ürün sayfalarındaki PDF sembolüne tıklayarak döküman menüsüne geçiliyor. Dökümanlar arasında ürün bilgisi, kurulum kılavuzu ve kullanım klavuzu gibi ürüne ait dökümanlar bulunurken, birçok ürün için de CAD çizimleri mevcut. Site içerisinde bulunan tüm dökümanlar ve resimler ziyaretçiler tarafından kolaylıkla indirilebilir.

Sitenin önemli bir diğer özelliği de ürün seçim menüsü ile bazı ürün gruplarında  (rotary vanalar, lineer vanalar, aktüatörler, sensörler, vb.) istenilen özellikler doğrultusunda ürün seçimi yapmayı mümkün kılması. Seçilen ürünlerden listeler oluşturulabilir ve bu ürün listeleri Excel dosyalarına kopyalanabilir. Ayrıca su kontrol grubu ürünleri (filtreler, basınç düşürücüler, balans vanaları, vb.) için detaylı seçim ve hesaplama araçları bulunuyor.

Ürün kataloğu Java Script fonsiyonu aktif olan Internet Explorer 5.0 veya daha yeni bir sürümle görüntülenebilir. Java script desteği bulunan farklı tarayıcılar da (Firefox, Chrome, vb.) kullanılabilir.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/honeywell-e-katalog-artik-turkce_89392.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!