Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

HP Pavilion’lar için Bir Yıl Ücretsiz Sigorta Fırsatı

HP, müşterisini hayatın kötü sürprizlerine karşı korumak için tüm HP Pavilion dizüstü bilgisayarları bir yıl süreyle ücretsiz sigortalama imkanı sunuyor. Böylece HP Pavilion dizüstü bilgisayar kullanıcıları içtikleri kahveyi dizüstü bilgisayarlarına döktüklerinde ya da bir yerden bir yere koşarken bir tökezleme nedeniyle dizüstü bilgisayarlarını

yapi.com.tr
1 HP Pavilion’lar için Bir Yıl Ücretsiz Sigorta Fırsatı

HP, müşterisini hayatın kötü sürprizlerine karşı korumak için tüm HP Pavilion dizüstü bilgisayarları bir yıl süreyle ücretsiz sigortalama imkanı sunuyor. Böylece HP Pavilion dizüstü bilgisayar kullanıcıları içtikleri kahveyi dizüstü bilgisayarlarına döktüklerinde ya da bir yerden bir yere koşarken bir tökezleme nedeniyle dizüstü bilgisayarlarını olanca hızıyla yere düşürdüklerinde yeniden başlama şansına sahip oluyorlar. Ancak bunun için bir tek koşul var: HP Pavilion bilgisayarı aldıktan sonra ihmal etmeden en geç 15 gün içinde hp.com.tr/sigorta adresindeki kayıt formunu doldurarak bir yıllık ücretsiz sigortayı başlatmak.

15 Haziran 2009 – 15 Mayıs 2010 tarihleri arasında sürecek sigorta kampanyası sırasında satın alınan HP Pavilion dizüstü bilgisayarları için tüketiciler HP Garantisi’nin yanı sıra, fatura tarihinden itibaren 1 yıl süreyle Teknokask güvencesiyle sunulan sigortadan ücretsiz olarak yararlanma olanağına sahip olacaklar.

Ücretsiz sigortanın başlatılması için tek yapılması gereken ürün satın alındıktan sonraki 15 gün içinde www.hp.com.tr/sigorta adresini ziyaret edip burada bulunan başvuru formunu tam ve eksiksiz olarak doldurmak. Bu işlemin ardından müşteriye bir özel poliçe numarası veriliyor ve müşteri poliçenin bir örneğini bilgisayarına indirebiliyor. Sigortadan yararlanabilmek için poliçe numarasını ve faturayı saklamak yeterli oluyor.

Böylece 1 yıllık sigorta kampanyasına kayıt ettirilen ürünler;

• Çarpma, düşme sonucu oluşacak kırılmalar,
• Hırsızlık, gasp, kapkaç (Hırsızlık, cihazın kapalı bir yerden kırılma, zorlanma veya anahtar uydurma yolu ile alınmasını ifade ediyor.  Gasp ve kapkaç ise zorlama, fiziksel müdahale ve şiddet kullanarak hırsızlıklardır.),
• Deprem hariç her türlü doğal afet sonucu oluşan hasarlar,
• Yangın, yıldırım ve infilak sonucu oluşacak hasarlar,
• Kavrulma, kararma, duman ve is sonucu oluşacak hasarlar,
• Yüksek voltaj, kısa devre ve endüksiyon akımının etkisinden oluşan hasarlar gibi durumlara karşı teminat kapsamında oluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hp-pavilionlar-icin-bir-yil-ucretsiz-sigorta-firsati_70903.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • çok güzel bir hizmet teşekkür ederim YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!