Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Pazarlama Müdürlüğüne Ceyda Meram Atandı

Ceyda Meram, HP ailesine 2006 yılında katıldı. Sırasıyla Baskı ve Görüntüleme Grubu bünyesinde Pazarlama İletişimi Uzmanı ve Kurumsal Pazarlama Müdürü görevlerini üstlendi. Son olarak HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Pazarlama Müdürü olarak atanan Ceyda Meram, HP Baskı ve Görüntüleme Grubu’nun pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

yapi.com.tr
HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Pazarlama Müdürlüğüne Ceyda Meram Atandı

İş hayatına Santa Reklam’da Müşteri Uzmanı olarak başlayan Ceyda Meram, HP ailesine 2006 yılında katıldı. Sırasıyla Baskı ve Görüntüleme Grubu bünyesinde Pazarlama İletişimi Uzmanı ve Kurumsal Pazarlama Müdürü görevlerini üstlendi. Son olarak HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Pazarlama Müdürü olarak atanan Ceyda Meram, HP Baskı ve Görüntüleme Grubu’nun pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Ceyda Meram’ın Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesi’nde Küreselleşme ve İletişim Yüksek lisans derecesi bulunuyor. 

HP

HP, tüketici ve işletmeler için teknoloji deneyimini kolaylaştıran baskı ve kişisel bilgi işlem ürünleri ve BT hizmetleri, yazılım ve çözümleri sunuyor. HP, EDS şirketini bünyesine katma işlemini 26 Ağustos 2008’de tamamlamıştı. HP hakkında daha ayrıntılı bilgi için http://www.hp.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hp-turkiye-goruntuleme-ve-baski-grubu-pazarlama-mudurlugune-ceyda-meram-atandi_68590.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!