Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

HP'den İş Dünyasında Başarı için Renkli Çözümler

HP, renklerin iş dünyasındaki etkilerine dair yaptığı araştırmada rengin ticari faydaları konusunda önemli sonuçlar elde etti. Yapılan araştırmaya göre çalışanlar renkli e- postaları ve dokümanları siyah beyazlara oranla yüzde 55 daha fazla kullanırken, bu dokümanların içeriğini yine aynı oranda daha uzun süre akılda tutabiliyor. Renk kullanımı,

yapi.com.tr
HP'den İş Dünyasında Başarı için Renkli Çözümler

HP, renklerin iş dünyasındaki etkilerine dair yaptığı araştırmada rengin ticari faydaları konusunda önemli sonuçlar elde etti. Yapılan araştırmaya göre çalışanlar renkli e- postaları ve dokümanları siyah beyazlara oranla yüzde 55 daha fazla kullanırken, bu dokümanların içeriğini yine aynı oranda daha uzun süre akılda tutabiliyor. Renk kullanımı marka tanınırlığını yüzde 80’e kadar artırırken, renkli basılan faturaların erken ödenme oranı siyah beyaz faturalara göre yüzde 30 daha fazla.

Renkli yazıcıların benimsenmesi geçen 10 yıl boyunca Avrupa'daki işletmelerde gözle görülür bir büyümeye sahne oluyor. Renkli baskı cihazlarının hızla azalan satın alım fiyatları ve renkli yazıcı özellikleri konusunda artan tüketici bilinci ile birlikte şirketler, renkli baskıların bir işletmeye kazandırdığı avantajları fark etmeye başladı. IDC araştırmasına göre renk, profesyonel bir görünüm kazandırdığı ve iş dokümanlarının anlaşılması ve açıklığını geliştirdiğini için de tercih ediliyor. Kobilerin ihtiyaçlarına yönelik yeni renkli yazıcı modellerinin geliştirilmesi, iyi baskı hızı, kalitesi ve baskı tutarlılığı sunan uygun fiyatlı ürünler de tercihlerde büyük rol oynuyor.

İş dünyasında renkli dokümanlarla çalışmak kaçınılmaz olarak görülüyor. Dünyanın önde gelen global donanım, yazılım ve IT hizmetleri sağlayıcılarından HP, iş ve tüketici baskı teknolojileri için standartların belirlenmesine büyük rol oynayarak iş dünyasının tercihlerini şekillendiriyor. Geliştirdiği yeni nesil renkli baskı cihazları sayesinde profesyonel kaliteli dokümanlar için uygun fiyatlı çözümler sağlamayı, düşük işletme maliyetlerini ve çevre dostu yaklaşımı ile ön plana çıkıyor. Sektörün en geniş baskı ve görüntüleme araçlarını ürün gamında bulunduran HP, faaliyetlerinde renklerden en üst düzeyde yararlanmalarına yardımcı olmak için KOBİ’lere üstün özellikli ürünler sunuyor.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/hpden-is-dunyasinda-basari-icin-renkli-cozumler_71811.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!