Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İç Mimarların Buluşması

TMMOB İç Mimarlar Odası İzmir Şubesi'nin 1. Sektörel Buluşma Günü, Bornova'daki Edward Wittholl Monjardik Köşkü'nün bahçesinde gerçekleşti. İzmir'in önde gelen 34 firmasının ve yaklaşık 400 iç mimar ve mimar bir araya geldi.

Hürriyet Gazetesi
İç Mimarların Buluşması

TMMOB İç Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nin 1. Sektörel Buluşma Günü, Bornova’daki Edward Wittholl Monjardik Köşkü’nün bahçesinde gerçekleşti. İzmir’in önde gelen 34 firmasının ve yaklaşık 400 iç mimar ve mimar bir araya geldi.

Şube Başkanı Ahmet Ertürk ve Düzenleme Komisyonu Başkanı Serkan Ateş’in ev sahipliği yaptığı etkinliğe TMMOB’a bağlı oda başkanları da katıldı. İkinci Başkan Alp Esin ve yazman Filiz Ultav, sayman Zeynep Edes ve yönetim kurulu üyesi Işık Örsel İmir ile Düzenleme Komisyonu’ndan Davut Tambahar tüm firma ve katılımcılarla tek tek ilgilenerek oda faaliyetleri ve hedefleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Organizayon sonunda katılımcı firmaların onuruna verilen kokteylde firma sahiplerinden alından olumlu tepkiler ve görüşler sonucunda bu etkinliklerin geleneksel hale getirilmesi, daha sık aralıklarla gerçekleştirilmesinin faydalı olacağını belirten Ertürk, "Organizasyon, mesleki birlik ve beraberlikle daha güçlü olma hedefimiz doğrultusunda attığımız ilk adım" dedi.


 

http://www.yapi.com.tr/haberler/ic-mimarlarin-bulusmasi_61800.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!