Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ift Rosenheim Türkiye Laboratuvarı Açıldı

Yeni ift Rosenheim Türkiye laboratuvarı, küresel rekabetin ve iklim değişikliğinin getirdiği zorlu şartlar altında 40 senelik deney, normlandırma, araştırma, raporlandırma, sertifikalandırma ve dünya çapında tanınmış ift sertifikalarıyla üreticileri, CE işareti veya kalitenin geliştirilmesi konularında destekleyecek.

yapi.com.tr
1 ift Rosenheim Türkiye Laboratuvarı Açıldı

1966 yılında ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla Prof. Erich Seifert tarafından bir dernek olarak kurulan ift Rosenheim'in Türkiye laboratuvarı açıldı. Yeni ift Rosenheim Türkiye laboratuvarı, küresel rekabetin ve iklim değişikliğinin getirdiği zorlu şartlar altında 40 senelik deney, normlandırma, araştırma, raporlandırma, sertifikalandırma ve dünya çapında tanınmış ift sertifikalarıyla üreticileri, CE işareti veya kalitenin geliştirilmesi konularında destekleyecek.

ift Rosenheim'in üye yapısı ve tüzüğü, tarafsızlığı ve bağımsızlığı garanti ediyor. Yapı elemanlarına ilişkin toplam değerlendirme, pencere, cephe, kapı ve büyük kapı, cam ve gerekli tüm aksesuar malzemelerle ilgili yapı ruhsatlarını ve CE işaretleri ile ilgili tüm gerekli kontrolleri, ekspertizleri ve kanıtları, ayrıca özel denetlemeleri ve bireysel hizmetleri kapsıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ift-rosenheim-turkiye-laboratuvari-acildi_70084.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Gürsan cam firmasında Teknik Md.(Genel Koord.Yrdm) olarak görev yapıyor ve firmanın AR-GE çalışmlarını bizzat yürütüyorum.Cam ile ilgili hangi tür testleri yapılabiliyor. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!