Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

İhale Duyuruları - 2

İhale Duyuruları - 1

-ELEKTRİK, ELEKTRONİK... ETÜD VE PROJE İŞLERİ YAPTIRILACAK - KEDAŞ Karaelmas Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü`nce, muhtelif ilçe

Resmi Gazete/24817ELEKTRİK, ELEKTRONİK...

ETÜD VE PROJE İŞLERİ YAPTIRILACAK - KEDAŞ Karaelmas Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü`nce, muhtelif ilçe ve belde şehir şebekesi etüd ve proje işleri, "kapalı zarf usulü ile teklif almak" suretiyle ihale edilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde, KEDAŞ Karaelmas Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü`nde bulunan Ticari İşler Müdürlüğü`nden temin edilebilir. Teklif mektupları ise 1 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`e kadar aynı adresin Muhaberat Servisi`ne verilecek.

MUHTELİF MALZEME ALINACAK - EÜAŞ Elektrik Üretim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Orhaneli Termik Santrali İşletme Bakım Müdürlüğü`nce, müdürlüğün muhtelif kesimlerinde kullanılmak üzere 12 kalem seçici buton, kartuş, ampul soketi ve termik sigorta, "kapalı zarf ile teklif alınmak" suretiyle satın alınacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Bursa Orhaneli`de bulunan TermikSantrali İşletme Bakım Müdürlüğü Ticaret Servisi`nden bedeli mukabili temin edilebilir. Teklif mektupları ise 8 Ağustos 2002 tarihinde saat 13.30`a kadar aynı adresin Muhaberat Servisi`ne verilecek.

YÜKSEK GERİLİM BUŞİNGİ SATIN ALINACAK - Elektrik Üretim Anonim Şirketi`nce, 18 adet HAEFELY marka yüksek gerilim buşingi veya muadili, "kapalı zarf usulü" ile satın alınacak. Teklif mektupları en geç, 8 Ağustos 2002 tarihi saat 14.00`e kadarEÜAŞ Ambarlı Fuel Oil-Doğal Gaz Kombine Çevrim Santralı İşletme üdürlüğü Avcılar, İstanbul adresine verilecek. Şartnamesi, aynı yerden bedeli mukabili temin edilebilir.


ŞEBEKE BAKIM VE ONARIMI YAPTIRILACAK - TEDAŞ Mersin Elektrik Dağıtım Müessesesi`nce, "kapalı zarf teklif alma usulü" ile Mersin, merkez ve ilçelerinde alçak ve orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri bakımı onarım işleri, "kapalı zarfla teklif alma usulü" ile ihale edilecek.

Şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili aynı yerden temin edilebilir. Teklif mektupları ise 2 Ağustos 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar Müessese Evrak Kayıt Servisi`ne verilecek.-BİNA İNŞAAT, ONARIM...

OKUL ONARIM İŞİ YAPTIRILACAK - Gaziantep Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü`nce, Oğuzeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu onarım ve yenileme işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Teklif mektupları, 31 Temmuz 2002 tarihi saat 14.00`e kadar, Gaziantep Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü Yatırım Tesisler şubesine verilecek. İhalede (B) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak. Şartnamesi, aynı yerden temin edilebilir.

İNŞAAT İŞİ YAPTIRILACAK - İstanbul İli Üsküdar İlçesi Belediye Başkanlığı`nca, Üsküdar Belediyesi Birimler Binası inşaatı, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. İhalenin tahmini bedeli 590 milyar 46 milyon 380 bin 542 lira olarak belirlendi. İhale, 5 Ağustos 2002 tarihi saat 10.30`da Üsküdar Belediyesi Encümen Odası`nda yapılacak. İhalede, (B) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

TADİLAT VE ONARIM İŞİ YAPTIRILACAK - TREDAŞ Trakya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü`nce, Çerkezköy İşletme Müdürlüğü hizmet binası ile Çorlu İşletme Müdürlüğü tadilat ve onarım işi "kapalı zarf usulü teklif vermek suretiyle" ihale edilecek.

Keşif tutarı 450 milyar lira, geçici teminatı ise 27 milyar lira olarak belirlendi. İhalenin teknik şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili, Genel Müdürlük Makina İkmal ve Ticaret Müdürlüğü`nden temin edilebilir.

Teklif mektupları ise 30 Temmuz 2002 tarihinde saat 13.30`a kadar Müdürlük Muhaberat Servisi`ne verilecek.


ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAK - İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü`nce, "kapalı teklif usulü" ile Eczacılık Fakültesi C blok onarımı ve amfi reorganizasyon işi ihale edilecek. Keşif bedeli 500 milyar lira, geçici teminatı ise 15 milyar lira olarak belirlendi.

İhale, 2 Ağustos 2002 tarihinde saat 15.30`da Rektörlükte yapılacak. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.


TRETUVAR VE KANALET YAPTIRILACAK - Karşıyaka Belediye Başkanlığı`nca, Karşıyaka Girne-Cemal-Gürsel-Şehitler Bulvarı arasında kilit parke tretuvar ve kanalet yapılması işleri, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 349 milyar lira, geçici teminatı ise 10.5 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 8 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de İzmir Karşıyaka Belediyesi`nde yapılacak.

Şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü`nden temin edilebilir. İhalede (B) Grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.


ŞEBEKE BAKIM VE ONARIMI YAPTIRILACAK - TEDAŞ Kahramanmaraş Elektrik Dağıtım Müessesi`nce, "kapalı teklif usulü" ile Kahramanmaraş merkez ve Türkoğlu global keşifli bakım onarım işi ihale edilecek.

Keşif bedeli 118 milyar lira olarak belirlendi. Şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili müesseseden temin edilebilir.

OKUL ONARIMI YAPTIRILACAK - Denizli Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü`nce, 28 yatılı ilköğretim bölge okulu pansiyonlu ilköğretim okulu onarımı işi yaptırılacak. İhalenin teknik şartnamesi, mesai saatleri içinde bedeli mukabili,Denizli Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yatırımlar ve Tesisler Şubesi`nden temin edilebilir. Teklif mektupları, 2 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`e kadar müdürlükte bulunacak.

KANALİZASYON İNŞAATI YAPTIRILACAK - İzmir Gaziemir Sarnıç Belediyesi`nce, kanalizasyon inşaatı şebeke hattının 2. etap 8 kilometrelik kısmının idare malı malzemelerle yapımı işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 340 milyar lira, geçici teminatı ise 10 milyar liraolarak belirlendi. İhale, 31 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.00`de Sarnıç Belediyesi`nde yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili, Sarnıç Belediyesi Fen İşleri Amirliği`nden temin edilebilir. İhalede, (B) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

ONARIM İŞİ YAPTIRILACAK - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu`nca (RTÜK) Bilkent B2 blok hizmet binasının tüm pencere sövelerinin izolasyonu ile kapı ve pencerelere fitil takılması işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Keşif bedeli 6.5 milyar lira, geçici teminatı ise 195 milyon lira olarak belirlendi. İhale, 1 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.30`da Radyo ve Televizyon Üst Kurulu İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı`nda yapılacak. Şartnamesi, mesai saatleri içinde aynı yerden bedelsiz olarak temin edilebilir.-MAKİNE-ALET...

ASANSÖR YENİLENECEK - Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Döner Sermaye İhale Komisyonu Başkanlığı, hastanenin asansörlerinin yenilenmesi işini, "kapalı teklif usulü" ile ihaleye çıkardı. Keşif bedeli 220 milyar lira, geçici teminatı ise 6.6 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 5 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de hastanede yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili aynı yerden temin edilebilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihale-duyurulari---1_970.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!