Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İkinci Boğaziçi'nde Yaşamak İçin Son Fırsat

Sinpaş GYO'nun İspanyol yıldız Julio Iglesias ile tanıtımını yaptığı "İstanbul'un 2. Boğazı" Bosphorus City'de 660 konut 10 gün içerisinde satıldı. 2009'da başlanılması planlanan 2. etap satışları yoğun talep üzerine bu hafta sonunda başlatıldı.

yapi.com.tr
İkinci Boğaziçi'nde Yaşamak İçin Son Fırsat

Sinpaş GYO’nun İspanyol yıldız Julio Iglesias ile tanıtımını yaptığı "İstanbul’un 2. Boğazı" Bosphorus City’de 660 konut 10 gün içerisinde satıldı. 2009’da başlanılması planlanan 2. etap satışları yoğun talep üzerine bu hafta sonunda başlatıldı. Evlere öncelikli olarak, iş adamı, akademisyen, pilot, doktor, mühendis gibi meslek kollarının yanı sıra sanatçı ve sporcular da büyük ilgi gösterdiler.

Bosphorus City’nin Küçükçekmece – Halkalı’daki Bosphorus City Galeri’deki tanıtım günleri, özel fiyatlarla 15 Haziran’a kadar devam ediyor. Ayrıca Sinpaş GYO’nun peşinatsız ve TÜFE endeksli devrimci ödeme planı  Bosphorus City'de de uygulanıyor  ve ev almayı kolaylaştırıyor.

İstanbul Boğazı’nın mimari değerlerini yansıtan modern ve geleneksel mimarinin birleştiği Bosphorus City’de, 63 farklı ev tipi bulunuyor; Yalılar, Saraybahçe Evleri, Yeditepe Kuleleri, Yalı apartmanları 68m2 ile 615m2 aralığında değişen seçeneklerle İstanbul’un 2. Boğazı’nda yaşama keyfini sunuyor.

Bosphorus City; prestij ve zenginliğin simgesi sayılmış, güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakmış boğaz yalılarının en görkemli örnekleriyle birlikte tam 3 yılda tasarlandı. 1. etapta bulunan birçok konut tipinin 1 hafta gibi kısa sürede satılması nedeniyle 2. etap konutların satışı erkene alındı.

Yalı Apartmanları’nda; eski İstanbul evlerinin güzelliği yeniden yorumlandı. 197 m2 den 254 m2 ye dek değişen seçenekleri ile Yalı Daireleri; bahçeleri, boğaz manzarası ile yoğun talep aldı. Yalı Apartmanları 465.000YTL. ile 730.000YTL arasında satışa sunuldu.

Hayatın her anından keyif almak isteyenler için

Bosphorus City’nin benzersiz sosyal olanaklarından ve tesislerinden maksimum fayda sağlayacak şekilde konumlandırılan Yeditepe Kuleleri, hayatın her anından keyif almak isteyenler için tek adres.

Yeditepe Kuleleri’nde 1+1’den başlayan 68m2’den 207m2 havuzlu ve kat bahçeli penthouse’lara kadar seçenekleriyle boğaz manzarasına hakim, lobiden kuru temizlemeye, bebek bakıcılığından posta servisine kadar pek çok residence hizmeti evinize geliyor. Yedi Tepe Kuleleri’nde satış fiyatları aylık 1.250YTL olmak üzere toplam 165.505YTL’den başlıyor.

Boğaz manzarasını birçok açıdan gören Bosphorus City’nin yüksek noktalarına konumlandırılmış Saraybahçe Evleri; 143m2’den 284m2’ye kadar değişen farklı daire tipleri ve büyük balkonları, kat bahçeleri, açık jakuzileri, havuzları ile alışılmışın dışında yaşam tarzları sunuyor.

Saraybahçe evlerinde 11. katta boğazda dolaşan sandalları seyrederken, kat bahçelerinde misafirleri ağırlayıp, havuzda keyifli saatler geçirmek artık düş olmaktan çıkıyor, fiyatlar ise 324.768 YTL ile 788.175YTL arasında değişiyor.

Bosphorus City’nin tüm tasarımlarında engelli sakinlerin de kullanabileceği alternatifler tercih edilmiş ve "herkese uygunluk" ilkesi benimsenmiştir.

Yaşayan Boğaziçi’nde sosyal yaşam

Tasarımı 3 yıl süren Bosphorus City’de, boğaz semtlerini "Yaşayan Boğaziçi" konsepti ile Küçükçekmece - Halkalı’ya taşıyan Sinpaş GYO, Boğaz’ın tüm zarafetini eşsiz bir mimari ile yeniden yorumladı.

Bosphorus City’de 26.000 m2 büyüklüğünde 720 metre uzunluğunda boğaz, 2 boğaz köprüsü bulunuyor. Yaklaşık üçte biri yeşil alandan oluşan projede, kafeler-restaurantlar, dans salonları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor kompleksleri, mini golf sahaları, bowling salonları, masaj odaları, sağlık klubü gibi birçok sosyal ve sportif öğe; İstanbul’un 2. Boğazı Bosphorus City’de boğazın güzellikleri ile birleşiyor.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/ikinci-bogazicinde-yasamak-icin-son-firsat_62023.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!