Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İlk Alfredo Şubesini Minimale Mimarlık Tasarlayacak

Alfredo Restoranlarının Türkiye master franchise haklarını 15 seneliğine alan BDI (Business Development International), Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde açılacak ilk Alfredo şubesinin dizayn ve tasarım işleri için Minimale Mimarlık ile el sıkıştı. Proje geliştirme ve uygulama işleri ise Pergel İnşaat A.Ş. tarafından yürütülecek.

yapi.com.tr
İlk Alfredo Şubesini Minimale Mimarlık Tasarlayacak

STRONG>Alfredo Restoranlarının Türkiye master franchise haklarını 15 seneliğine alan BDI (Business Development International), Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde açılacak ilk Alfredo şubesinin dizayn ve tasarım işleri için Minimale Mimarlık ile el sıkıştı. Proje geliştirme ve uygulama işleri ise Pergel İnşaat A.Ş. tarafından yürütülecek.

İtalya’da sadece Roma’da, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve bazı Latin Amerika ülkelerinde bulunan ve 4 kuşaktır aynı anlayış ve titizlikle işletilen Alfredo restoralarının, İstanbul’da açılacak ilk şubesinin mimari çalışmalarında da aynı özen gösteriliyor. Alfredo’nun tarihi ve şık dokusuna sadık kalınarak büyük bir titizlikle tasarlanan projede uygulama aşamasına geçildi. Projenin, Nisan’a kadar tamamlanması ön görülüyor.

Esra HacısalihoğluBDI (Business Development International) firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Efe Kırmızıoğlu, İstanbul’u takiben Ankara, Antalya, İzmir, Bodrum ve Kuzey Kıbrıs’ta da yeni Alfredo şubeleri açmayı hedeflediklerini, bu aşamada Pergel İnşaat ile iş ortaklıklarının devam etmesini arzu ettiklerini belirtti. Minimale Mimarlık Tasarım Grup Direktörü Esra Hacısalihoğlu da, “Alfredo Restaurant zincirlerinin Türkiye’deki ilk şubesi İstanbul’un en özel bölgelerinden biri olan Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi’nde açılacak. Konsept çalışmalarına devam edilen projede, hem Alfredo Restaurant’ın tarihi yapısını yansıtan hem de restoranın hitap edeceği A+ müşteri kitlesini tatmin edecek, şık, konforlu ve sıcak bir ortam oluşturulmasına özen gösteriliyor” dedi.

Klasik - modern bir çizgide tasarlanan konsepti ile Alfredo Restaurant, Nisan’da Nişantaşı’nda müşterilerine hizmet vermeye başlayacak.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/ilk-alfredo-subesini-minimale-mimarlik-tasarlayacak_85941.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!