Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

İMSAD, Ekonomi Yönetiminden...

İMSAD Başkanı Orhan Turan, İKMİB Yönetim Kurulu'nda

İKMİB'de 13 Nisan Salı günü yapılan seçim sonrasında İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, İKMİB Yönetim Kurulu Üyesi seçildi. Turan seçimin ardından yaptığı konuşmada, inşaat malzemesi sanayicilerinin markalaşma ve dünyada üretim üssü olma yolundaki hedeflerini gerçekleştirmeleri için ne gerekiyorsa, o yönde adım adım ilerleneceğini kaydetti.

yapi.com.tr
İMSAD Başkanı Orhan Turan, İKMİB Yönetim Kurulu'nda

STRONG>İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamüller İhracatçıları Birliği’nde (İKMİB), 13 Nisan Salı günü gerçekleştirilen seçim sonrasında İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, İKMİB Yönetim Kurulu Üyesi seçildi.

İMSAD İhracat Hedefini Gerçekleştirmek için Adımlarını Atıyor

Ekonomik büyümenin olmazsa olmazının ihracatı artırmak olduğunu vurgulayan İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, "İKMİB Yönetim Kurulu Üyeliği ile Türk İnşaat Malzemeleri Sanayisi’nde faaliyet gösteren kuruluşların ihracatını artırma yolunda önemli bir adım attığımıza inanıyorum. İnşaat malzemesi sanayicilerinin markalaşma ve dünyada üretim üssü olma yolundaki hedeflerini gerçekleştirmeleri için ne gerekiyorsa adım adım yapacağız" dedi.

Türkiye için inşaat sektörünün ihracat ve istihdam açısından çok önemli bir sektör olduğunu belirten Turan, “Bugün Türkiye’nin ihracatında problem varsa bunun nedeni inşaat sektörünün iyi gitmemesidir. Ekonomik anlamda istikrarlı bir büyüme istiyorsak, inşaat sektörüne daha fazla yatırım yapmak ve sektörün önünü açmak zorundayız. 2008 yılında ihracatta lider olan Türk İnşaat Malzemeleri Sanayisi önümüzdeki yıllarda ihracatını daha da artıracak ve Türkiye’nin en önemli sektörü olmayı sürdürecektir..” diye konuştu.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/imsad-baskani-orhan-turan-ikmib-yonetim-kurulunda_78627.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!