Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

İMSAD, Ekonomi Yönetiminden...

İMSAD Dergi Yayın Hayatına Başladı

Geleceğin altyapısını hazırlayan, bugünü ve yarını şekillendiren, üretim hacmi, ihracattaki liderliği ile ülke ekonomisini büyük ölçüde etkileyen bir sektörün temsilcisi olarak, 2 yıllık bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan İMSAD Dergi; içerik yapısı, hedef kitlesi, pazarlama stratejisi ile inşaat sanayisinin güçlenmesine ve gelişmesine katkıda

yapi.com.tr
İMSAD Dergi Yayın Hayatına Başladı

Türkiye’nin geleceğini şekillendirmek, inşaat sanayisinde ortak biz vizyon oluşturmak amacıyla yola çıkan İMSAD, 26. yılında attığı adımlara bir yenisini ekledi ve İMSAD Dergi yayın hayatına başladı. Geleceğin altyapısını hazırlayan, bugünü ve yarını şekillendiren, üretim hacmi, ihracattaki liderliği ile ülke ekonomisini büyük ölçüde etkileyen bir sektörün temsilcisi olarak, 2 yıllık bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan İMSAD Dergi; içerik yapısı, hedef kitlesi, pazarlama stratejisi ile inşaat sanayisinin güçlenmesine ve gelişmesine katkıda bulunacak bir araç olacak.

İMSAD Dergi’nin ilk sayısının içeriğinde; ihracat, ekonomi, bankacılık&finans, haksız rekabet, iklim değişikliği, pazarlama iletişimi, hukuk, vergilendirme, sigorta gibi temel konular yer alacak. İçerik yapısında 'farklılık ve görsel çekicilik' kavramlarına birlikte yer verilirken, ekonomiden marka olmaya, ihracattan AB sürecine kadar birçok konuya yer verildi.

İMSAD Dergi’nin sektörün önemli paydaşları da dâhil olmak üzere etkin bir kitleye ulaştırılacağını belirten İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, “İMSAD Dergi faaliyetlerimizi ve gündemimizi anlatmamızın önemli bir aracı olacak. 3 ayda bir yayınlanacak olan İMSAD Dergi’nin kısa sürede aranan ve takip edilen bir yayın olacağını düşünüyoruz” dedi. Turan, Türk İnşaat sektörünün ve inşaat malzemesi sanayisinin gelişiminde İMSAD’ın üstlendiği rolün giderek önem kazandığını ve derneğin faaliyetlerini genişleterek sürdüreceklerini ifade etti.İMSAD Dergi’nin ilk konukları şu isimlerden oluşuyor: 

Dış Ticaret Müsteşarı Ahmet Yakıcı, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Demir Çelik Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yusuf Aslan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren, Yapı Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Akyar, Yapı-Endüstri Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Hasol, Betek Boya Genel Müdürü Tayfun Küçükoğlu, Aluform Pekintaş Alüminyum Genel Müdürü Özhan Olcay, Mimar Emre Arolat, Ar-Ge Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Argüden, Marshall Fabrika Müdürü Atilla Dişçioğlu, İzocam Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem, Marshall Yurtiçi satış Müdürü Müfit Akgün, Baymak Pazarlama Müdürü F.Umut Ertür, Fırat Plastik Bölge Satış Şefi Talha Bakır, Forum Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül…

ETİKETLER: ekonomi kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/imsad-dergi-yayin-hayatina-basladi_79371.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!