Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İNDER’de Yeni Başkan Nazmi Durbakayım

İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) 6 Mart 2010 tarihinde yaptığı olağanüstü genel kurulda, yeni başkanını seçti. Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım, üç yıl süre ile İNDER Genel Başkanı seçildi. İNDER’in Avrupa ve Anadolu yakasında iki şube kurarak daha güçlü bir yapıya kavuşacağını ifade eden Nazmi Durbakayım, sektöre ve sektördeki

yapi.com.tr
İNDER’de Yeni Başkan Nazmi Durbakayım

STRONG>İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) 6 Mart 2010 tarihinde yaptığı olağanüstü genel kurulda, yeni başkanını seçti. Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım, üç yıl süre ile İNDER Genel Başkanı seçildi. İNDER’in Avrupa ve Anadolu yakasında iki şube kurarak daha güçlü bir yapıya kavuşacağını ifade eden Nazmi Durbakayım, sektöre ve sektördeki firmalara daha iyi hizmet vermek için güç birliğinin önemine vurgu yaptı. Bu amaçla İNDER’in daha geniş katılımlı bir platforma dönüşmesine yönelik çalışmaların hızlanacağını kaydeden Durbakayım, asıl amacın sektör ve hükümet nezdinde ‘referans dernek’ olduğunu açıkladı.

Başkanlık görevini Yaşar Aşçıoğlu’ndan devir alan Nazmi Durbakayım, “İNDER’deki bu oluşumu görev değişimi olarak tanımlamıyorum. Nöbet değişimi demek daha doğru olur. Çünkü İNDER çatısı altındaki her müteahhit arkadaşımız, sektöre katkı sağlamayı zaten bir görev olarak biliyor. Ayrıca son 3 yıldır İNDER’i kurumsal kimliğe kavuşturan Yaşar Aşçıoğlu, zaten fahri başkan olarak yine aramızda” açıklamasında bulundu.  

Yapılan kurul toplantısındaki görev dağılımında ise Genel Başkan Vekili Serdar İnan, Genel Başkan Yardımcısı  C.Mehmet Alataş, Genel Sekreter Abdullah Baysal, Genel Sayman Eşref Albayrak seçilirken; basın ve halkla İlişkilerde Hasan Rahvalı ve Ziya Yılmaz, toplu aktiviteler, panel, forum, sosyal aktivitelerde Melih Tavukçuoğlu, sektörel çalışma ve AR-GE’de Cemal Sadıkoğlu görev yapacaklar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/inderde-yeni-baskan-nazmi-durbakayim_77683.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!