Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ING Bank'tan Konut Finansmanında Yeni İşbirliği

ING Bank Türkiye genelindeki derneklerin bağlı bulunduğu Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) ile bir işbirliği ve ekspertiz protokolü imzaladı. İmza törenine ING Bank Türkiye Konut Finansmanı Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk ile TEMFED ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Ali Taylan katıldı.

yapi.com.tr
ING Bank'tan Konut Finansmanında Yeni İşbirliği

ING Bank, Türkiye genelindeki derneklerin bağlı bulunduğu Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) ile bir işbirliği ve ekspertiz protokolü imzaladı. İmza törenine ING Bank Türkiye Konut Finansmanı Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk ile TEMFED ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Ali Taylan katıldı. Protokol ile ING Bank, hem emlakçılara avantajlar sağlamayı hem de emlakçı kanalıyla ev alacak konut müşterilerine özel indirimler, kredi paketler ve sunmayı hedefliyor.

ING Bank Türkiye Konut Finansmanı Genel Müdür Yardımcıbı Özgür Öztürk imza töreninde yaptığı konuşmada, ING Bank olarak konut sektöründeki geleceğe yönelik olarak olumlu adımlardan birisini daha TEMFED ile birlikte gerçekleştirdiklerini belirterek, TEMFED ile sektöre yeni bir soluk getireceklerini söyledi. Öztürk, ING'nin uluslararası alanda ve konut sektöründeki 30 yıllık deneyimini önümüzdeki dönemde Türkiye'ye daha da etkin bir şekilde getirmeyi ve konut sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflediklerini kaydetti. Öztürk ptorokol ile birlikte TEMFED ile birçok eğitim çalışmasını da gerçekleştireceklerini ifade etti.

TEMFED ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Ali Taylan da ING bank ile bir kurumsal işbirliği gerçekleştirdiklerini belirterek, "ING bankta şöyle bir farklılık hissettik. Krizin etkilerini kendilerine bir engel olarak görmedi. Çizgisini hiç değiştirmeyerek piyasanın hareketlenmesi konusunda birçok kurum konut kredisinde geri çekilirken ING bank bu anlamda öncü bir kuruluş oldu" diye konuştu. Konuşmaların ardından ING Bank ve TEMFED arasında işbirliği protokolü imzalandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ing-banktan-konut-finansmaninda-yeni-isbirligi_69759.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!