Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İngiliz Lüks Zincirinden Dev Yatırım

The Sunday Times gazetesi, İngiltere’nin lüks ürün zincirlerinden Harvey Nichols’un Ankara’da mağaza açmak için Demsa ile an laşma imzaladığını, “Harvey Nichols için Türk lokumu” başlığıyla duyurdu.

Hürriyet ANKARA
İngiliz Lüks Zincirinden Dev Yatırım

The Sunday Times gazetesi, İngiltere’nin lüks ürün zincirlerinden Harvey Nichols’un Ankara’da mağaza açmak için Demsa ile an laşma imzaladığını, “Harvey Nichols için Türk lokumu” başlığıyla duyurdu.

Türkiye, Batı’nın zincirlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. İngiltere’nin önde gelen lüks ürün zincirlerinden Harvey Nichols’un Ankara’da bir mağaza açacağı bildirildi. The Sunday Times gazetesi de, Harvey Nichols’un planlarını, “Harvey Nichols için Türk lokumu” diyerek duyurdu. Pazar günleri İngiltere’de yayınlanan The Sunday Times gazetesi, “Harvey Nichols için Türk Lokumu” başlıklı haberinde Harvey Nichols, satışlarını artırmak için gözlerini doğuya çevirdiğini yazdı.

Ankara’da mağaza

The Sunday Times haberinde, Merkezi Londra’nın lüks semti Knightsbridge’de olan lüks mağaza zincirinin Ankara’da bir mağaza açmayı planladığını kaydetti.

Bu amaçla Harvey Nichols’un Türk yatırımcı grubu Demsa ile bir anlaşmayı imzaladığına da dikkat çeken gazete, “İngiltere ve İrlanda’daki yedi mağazasındaki durgun talebin karşısında Harvey Nichols, Brezilya ve Rusya da üzerinde duruyor. Şimdiden Kuveyt’te mağaza açmak konusunda anlaşmaya varmış durumda” dedi.

Gelir vergisinde beyan

Gelir vergisinde genel beyan ve verginin ilk taksitini ödeme dönemi bugün başlıyor. 2009 kira gelirlerinde 2 bin 600 lira, iş yeri kira gelirlerinde ise 22 bin liralık istisna uygulanacak. Gelir Vergisi Kanunu uyarınca 2009 yılında elde edilen gayrimenkul sermaye iratları, ticari, zirai ve serbest meslek kazançları ile menkul sermaye iradı gelirleri için 25 Mart Perşembe akşamına kadar gelir vergisi beyannamesi verilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ingiliz-luks-zincirinden-dev-yatirim_77131.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!