Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İngiltereli Firmalar Türkiyeli Mimarlarla Buluştu

İngiliz Başkonsolosluğu, İngiltereli mimarları ve İngiltere inşaat sektörünün diğer bileşenlerini Türkiyeli mimarlarla buluşturdu. “Design in The City” temalı geceye Lord Richard Rodgers da katıldı. Geçtiğimiz ay Londra’da, Türkiye inşaat sektörünü ile ilgili seminerle başlayan dizinin ikinci halkası olarak kurgulanan buluşma, İngiliz

mimarizm.com
İngiltereli Firmalar Türkiyeli Mimarlarla Buluştu

İngiliz Başkonsolosluğu, İngiltereli mimarları ve İngiltere inşaat sektörünün diğer bileşenlerini Türkiyeli mimarlarla buluşturdu. “Design in The City” temalı geceye Lord Richard Rodgers da katıldı. Geçtiğimiz ay Londra’da, Türkiye inşaat sektörünü ile ilgili seminerle başlayan dizinin ikinci halkası olarak kurgulanan buluşma, İngiliz Başkonsolosluğu binasında dün (5 Kasım 2009) akşam gerçekleştirildi.

Gökhan Avcıoğlu, Cengiz Bektaş gibi tanınmış mimarların katıldığı gecede Lord Richard Rodgers, yaptığı kentlerle ilgili kısa açılış konuşmasında değerli bir kamusal alan olan kentlerin, doğru değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. İngiltereli ARUP, Swanke-Hayden, RMJM, Paul Davis + Partners, Musion gibi dünyaca tanınmış firmaların projelerinin de sergilendiği gece, kokteyl ile devam etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ingiltereli-firmalar-turkiyeli-mimarlarla-bulustu_74097.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!