Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

'İnşa Ediyoruz!'

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Kültür Yönetimi ve Sanat Yönetimi Bölümleri son sınıf öğrencilerinin bitirme projeleri "İnşa Ediyoruz!" başlığı ile 18 Haziran'da İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü'nde sergilenecek.

NTV
'İnşa Ediyoruz!'

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Kültür Yönetimi ve Sanat Yönetimi Bölümleri son sınıf öğrencilerinin bitirme projeleri  "İnşa Ediyoruz!" başlığı ile 18 Haziran'da İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü'nde sergilenecek.

Öğrencilerinin bir yıl boyunca ilköğretim ve lise öğrencileriyle birlikte kentin kültür ve sanat aktörleriyle omuz omuza gerçekleştirdikleri projeler, "İnşa Ediyoruz!" başlığı altında bir araya toplanıyor.

İstanbul'un kültür ve sanat hayatının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan öğrenciler,  projelerini "İnşa Ediyoruz!" diyerek 18 Haziran 2010 Cuma günü, saat 17.00'da İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü'nde sergileyecekler.

Etkinlik kapsamında düzenlenecek ödül töreninde Liselilerin İstanbul Sokakları kitabının tanıtımı ve "Fener-Balat'tan" projesinin sunumu gerçekleştirilirken, "Liseliler 2010'u Değerlendiriyor!" projesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencilerinin birlikte çalıştıkları liseli öğrencilerden dereceye girenler de açıklanacak. Ayrıca etkinlikte, öğrencilerin diğer projeleri ve projelerin paylaşımıyla birlikte inşa süreci sunumuna da yer verilecek.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/insa-ediyoruz_80409.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!