Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnşaatçı Yüksel Holding Güvenliğe de Girdi

İnşaatçı Yüksel Holding Güvenliğe de Girdi

Dünyab>İnşaat sektöründe 42 yıldır faaliyet gösteren Yüksel Holding, şimdi de güvenlik sektörüne girdi. Yüksel Güvenlik Hizmetleri AŞ adı ile kurulan firma, profesyonel kadrosu ve ileri teknolojisi ile uluslararası ve ulusal pazarda lider olmayı hedefliyor.

Yüksel Güvenlik Hizmetleri AŞ Genel Müdürü Mustafa Atun, güvenlik hizmetlerine dönük bilincin artırılmasını ve özel güvenlik alanında doğru adımların atılmasına öncülük yapmayı hedeflediklerini söyledi. Atun, Yüksel Güvenlik Hizmetleri AŞ'nin yüksek maliyetli güvenlik hizmetleri yerine, daha düşük maliyetli ancak daha yüksek kalitede hizmet üreterek, firmalara bu konuda güvenilir çözüm ortaklığı sunduğunu bildirdi.

Öte yandan, Yüksel Güvenlik, Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki her türlü özel güvenlik eğitim hizmeti faaliyetleri için Erzurum şubesi de nisan ayında açıldı. Genel Müdür Mustafa Atun, Yüksel Güvenlik Hizmetleri'nin faaliyetleri hakkında şu bilgileri verdi:

"Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü emekli mensuplarını kadromuza dahil ederek VIP güvenliği, fiziki güvenlik, elektronik güvenlik, güvenlik danışmanlığı, risk analizi, 7/24 devriye hizmeti, eğitim hizmetleri, kıymetli evrak ve para nakli konularında hizmet vermek üzere teşkilatlandık.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre değişik hizmetleri bir bütünlük arz edecek şekilde çözümleyebilen, uluslararası kalite standartlarına uygun, yüksek eğitim seviyesine sahip, çağın teknolojisini etkili bir biçimde, deneyimli kadrosu ile sunabilen Yüksel Güvenlik, gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında etkili bir biçimde hizmet vermeyi amaçlıyor."

http://www.yapi.com.tr/haberler/insaatci-yuksel-holding-guvenlige-de-girdi_27129.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!