Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İnşaatçılara Rusya'dan Davet

Yaşanan ekonomik kriz nedeniyle Türkiye'de yeterli pazarı bulamayan inşaat sektörüne, Rusya'dan davet var. Rusya Federasyonu'nun devlet ve özel sektör

Akşamaşanan ekonomik kriz nedeniyle Türkiye'de yeterli pazarı bulamayan inşaat sektörüne, Rusya'dan davet var. Rusya Federasyonu'nun devlet ve özel sektör yetkilileri, 15-16 Ekim tarihlerinde Türk inşaat sektörü yetkililerine, ülkelerindeki taahhüt işlerini, çalışma ve ortaklık koşullarını tanıtacaklar. Bu amaçla Türk ve Rus devlet yetkililerinin de katılımıyla 15-16 Ekim 2002 tarihlerinde Moskova'da konferans düzenlenecek.

İLOR A.Ş. ile Rusya Müteahhitler Birliği tarafından 15-16 Ekim 2002 tarihlerinde Moskova'da yapılacak olan konferansta, Rusya'da yapılması planlanan taahhüt işlerinin tanıtımı, bu ülkede çalışma koşulları ve Rus şirketlerle işbirliği olanakları gibi değişik alternatifler sunulacak.

Konferansa 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in yanı sıra, Bayındırlık ve İskan Bakanı Abdülkadir Akcan, Eximbank Genel Müdürü Ahmet Kılıçoğlu, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Nihat Özdemir ve birçok işadamı katılıyor. Rusya'dan ise Mülki İlişkiler Bakanı F.R. Gazizzulin, Rusya İnşaat Konut ve Altyapı Devlet Komitesi Başkanı A.Ş. Şamuzafarov, Rusya Müteahhitler Birliği Başkanı V.N. Zebelin de katılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/insaatcilara-rusyadan-davet_1330.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!