Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnterneti Keşfetmeyen 800 Bin Şirket Var

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, bugün işletmelerin sadeci 1 milyonun da internet var, geri kalan 800 bini internete erişemiyor" dedi. Yılmaz, Gaziantep Sanayi Odası ve Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle Anatolia Otelde düzenlenen "Türkiye Global KOBİ'ler" platformu toplantısındaki konuşmasında, Türkiye'deki toplam KOBİ sayısının 1.8

CNN Türk
İnterneti Keşfetmeyen 800 Bin Şirket Var

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, bugün işletmelerin sadeci 1 milyonun da internet var, geri kalan 800 bini internete erişemiyor" dedi. Yılmaz, Gaziantep Sanayi Odası ve Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle Anatolia Otelde düzenlenen "Türkiye Global KOBİ'ler" platformu toplantısındaki konuşmasında, Türkiye'deki toplam KOBİ sayısının 1.8 milyon olduğunu söyledi.

"Bu işletmelerin sadece bir milyonun da internet var, geri kalan 800 bini internete erişemiyor" diyen Yılmaz, Türkiye'deki tüm işletmelerin interneti keşfedip, verimli kullanarak kendileri için çok daha fazla müşteri potansiyeli yaratacaklarına inandığını bildirdi.

Yılmaz, dünyadaki internet ortamında yapılan ticaret hacminin 20 trilyon dolar civarında olduğunu, Türk sanayicisinin de yüzde 98'nin KOBİ'lerden oluştuğuna göre KOBİ'lerin interneti kullanarak bu hacimden kolayca daha fazla pay alabileceklerini kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/interneti-kesfetmeyen-800-bin-sirket-var_73038.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!