Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İş Dünyası Konferansı'nın Ana Teması 'Yaşamak için Dönüşüm'dü

Kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Braas tarafından düzenlenen 'İş Dünyası Konferansı'na Braas’ın global dönüşüm projesi ve yeni misyon – vizyon değerleri damgasını vurdu. Ana teması 'Yaşamak İçin Dönüşüm' olan konferansta ev sahibi olan Braas’ın yöneticilerinin oturumlarının yanısıra Prof. Dr. Üstün Dökmen de 'İş Dünyasında ve Özel Yaşamda

yapi.com.tr
İş Dünyası Konferansı'nın Ana Teması 'Yaşamak için Dönüşüm'dü

iremit ve çatı sistemleri üreticisi Braas tarafından düzenlenen 'İş Dünyası Konferansı'na Braas’ın global dönüşüm projesi ve yeni misyon – vizyon değerleri damgasını vurdu. Ana teması 'Yaşamak İçin Dönüşüm' olan konferansta ev sahibi olan Braas’ın yöneticilerinin oturumlarının yanısıra Prof. Dr. Üstün Dökmen de 'İş Dünyasında ve Özel Yaşamda Dönüşüm için Kaliteli İletişim' sunumunu gerçekleştirdi.

Braas Çatı ve Solar çözüm ortaklarının hazır bulunduğu İş Dünyası Konferansı, bu sene Antalya’da düzenlendi. Braas Türkiye İcra Kurulu Başkanı Daniş Navaro gerçekleştirdiği sunumda; bugünkü şirketler dünyasında inovasyon ve stratejik pozisyonlamanın önemini vurgulayarak, Braas tüketicilerine en etkin ve yenilikçi çözümleri sunmak için global dönüşüm projesi gerçekleştirdiklerinin altını çizdi. Navaro; günümüzün mega trendleri arasında ilk beş içerisinde yer alan iklim değişikliği, çevre ve enerji konularına yönelerek bulundukları pazarda firma misyonlarını 'çatıyı solar enerji alanına dönüştürmek' şeklinde yenilediklerini belirtti. Navaro; yeni vizyonlarıyla çatı ve solar enerji kavramlarını birleştirerek 'yeşil ve çevreci çatı sistemleri' pazarının yaratıcısı ve öncüsü olmayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.

İş dünyasında ve özel yaşamda dönüşüm için kaliteli iletişim

Braas İş Dünyası Konferansı kapsamında konuk konuşmacı olan Prof. Dr. Üstün Dökmen, yaşam kalitesini arttırmak için kaliteli iletişim ve yaşama, çalışma sevincine sahip olmanın gerekliliğini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Dökmen, binaların üstünü örten çatıların nasıl yarı geçirgen bir yapısı varsa, bireylerin hayatla ilişkisinin de aynı yapıda olduğunu vurguladı. Bu yarı geçirgen yapıyla bireysel çatımızın altında neler biriktirdiğimizin ve nasıl biriktirdiğimizin büyük önem taşıdığını ifade eden Dökmen, bireylerin elde ettikleri verileri ezberci bakış açısından uzak durarak; kişisel değerlendirme süzgeçlerinden geçirmeleri gerektiğini katılımcılar ile paylaştı. Dökmen, sunumunun son bölümünde ise, yaşanılan her anın çok kıymetli olduğunun ve kaybolan anın geri gelmediğinin üzerinde durarak, pozitif bakış açısının yaşama ve çalışma sevincini arttıracağını belirtti.

ETİKETLER: yeşil firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/is-dunyasi-konferansinin-ana-temasi-yasamak-icin-donusumdu_78842.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!