Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Işık Bütün Güzelliği ile Yollarda

4 yılı aşkın süredir Stonelight markası ile renkli ışıklı taşlar üreten HRN Design, sektörde Türkiye'de ve dünyada tek olmanın gururunu yaşıyor.

yapi.com.tr
Işık Bütün Güzelliği ile Yollarda

br/>

HRN Design, Stonelight ile ışığı yollara getiriyor. 4 yılı aşkın süredir Stonelight markası ile renkli ışıklı taşlar üreten HRN Design, sektörde Türkiye'de ve dünyada tek olmanın gururunu yaşıyor.

Işıklı taşlar, estetik, teknolojik ve ergonomik tasarımları ile şehirlerin dokusuna farklılık katıyor ve mekanların mimarisini tamamlayan yenilikçi çözümler sunuyor. Bu yönüyle de bir mekanın istenilen özelliklerini vurgulamak, ifade katmak, tarihi dokuları zenginleştirmek için yerel yönetimlerin gözdesi olmaya aday.
Stonelight, montaj yapıldığı mekanlarda (zeminde 100 tona kadar dayanıklı olarak) taş, beton, tuğla vb. zemin döşeme elemanları gibi yıllarca ilk günki gibi sağlam olarak parıldıyor. Uygulanan mekana, zemine tam uyum gösteriyor. Ayrıca birlikte uygulandığı elemanlar ve mimari kompozisyon öğelerine uygun ölçü ve dokuda üretiliyor.

Gündüz yanmadığı zamanlarda, diğer uygulama elemanlarından ayırt edilemiyor. Su geçirmez olarak üretilen Stonelight, sıcaklık değişikliklerine de son derece dayanıklı yapıda.
(-50 / +80) Enerji tüketimi maliyetlerini minimum seviyede tutmak için tasarlanmıştır. (Çalışma gerilimi: 12V.Dc./20mA). 1 adet 20W. fluoresant ampulün tükettiği enerjiyi 80 adet Stonelight ürünü ancak tüketiyor.


Stonelight'in internet sitesine ulaşmak için tıklayın

Detaylı bilgi talebi için tıklayın.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isik-butun-guzelligi-ile-yollarda_57270.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!