Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Işıklar İnşaat Malzemeleri Şirket İçi Motivasyon ve Bayi Toplantısı Gerçekleştirildi

Işıklar İnşaat Malzemeleri 27 Şubat - 1 Mart 2004 tarihlerinde Şirket İçi Motivasyon ve Bayi Toplantısı için Venezia Palace'daydı. 27 Şubat'

Işıklar İnşaat Malzemelerib>Işıklar İnşaat Malzemeleri 27 Şubat - 1 Mart 2004 tarihlerinde Şirket İçi Motivasyon ve Bayi Toplantısı için Venezia Palace'daydı.

27 Şubat'ta tüm şirket personelinin biraraya gelmesi ile başlayan toplantıda ilk olarak satış kadrosuna İleri Satış Teknikleri Eğitimi verildi. 28 Şubat tarihinde devam eden Motivasyon Toplantısında İletişim Teknikleri üzerine eğitim verildi. İcra Direktörü Sn. Ayşen Esen 2003 yılı değerlendirmesini yaptı ve 2004 yılı şirket hedeflerini paylaştı. Gündüzleri yoğun bir toplantı temposuna giren şirket personeli geceleri hepbirlikte eğlenme imkanı buldu.

29 Şubat 'ta yüze yakın Işıklar Tuğla bayi ile biraraya gelen şirket yetkilileri, bayiler ile karşılıklı fikir alış verişinde bulundu. İcra Direktörü Sn. Ayşen Esen'in 2003 değerlendirmesi ve 2004 hedeflerini paylaşmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Uğur Işık hoş geldiniz konuşması yaptı ve holding çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toplantının ikinci bölümünde Geleneksel ve Çağdaş Bayi Yapısı hakkında bir eğitim düzenlendi. Toplantının son bölümünde ise 2003 yılında başarı gösteren bayilere plaket ve performans belgelerinin verildiği ödül töreni düzenlendi. Yoğun toplantı temposunun ardından Işıklar yetkilileri ve bayileri hepbirlikte gala yemeğinde yorgunluk attı.

Şirket yetkilileri motivasyon ve bayi toplantısın her yıl düzenli olarak yapıldığını, ilişkileri güçlendirmek ve eğitim almak için toplantıların önemli bir fırsat olduğunu belirttiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isiklar-insaat-malzemeleri-sirket-ici-motivasyon-ve-bayi-toplantisi-gerceklestirildi_10040.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!