Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Işıklar Klinker Tuğla Grubu Bartın'da Öğrencilerle Buluştu

Işıklar Klinker Tuğla Grubu, 2005 - 2006 eğitim ve öğretim döneminde 25 üniversitenin mimarlık ve mühendislik fakültelerinde ve yapı meslek liselerinde 1500'ü aşkın öğrenciye, 'roadshow' adını verdiği aktiviteler düzenledi.

yapi.com.tr
Işıklar Klinker Tuğla Grubu Bartın'da Öğrencilerle Buluştu

b>Işıklar Klinker Tuğla Grubu, 2005 - 2006 eğitim ve öğretim döneminde 25 üniversitenin mimarlık ve mühendislik fakültelerinde ve yapı meslek liselerinde 1500'ü aşkın öğrenciye, 'roadshow' adını verdiği aktiviteler düzenledi. Aktivitelerde, pres tuğla, taban tuğlası üretimi ve uygulamalarının yanı sıra çağdaş yapılarda cotto kullanımı konusunda seminerler ve workshoplar yapıldı.

Hem eğitici hem de eğlenceli geçen workshoplarda dereceye giren öğrenci grupları, Roadshow Türkiye Finali için 27 - 29 Haziran tarihlerinde Bartın'da buluştu.

Akdeniz, Anadolu, Dokuz Eylül, Karadeniz Teknik, Pamukkale ve Süleyman Demirel Üniversiteleri'nin katıldığı yarışmada birinci olan Dokuz Eylül Üniversitesi öğrenci grubu, 2 - 5 Kasım tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek Baucon Yapex Fuarı'nda Işıklar Grubu tarafından misafir edilecek.

Işıklar Klinker Tuğla Grubu, 2006 - 2007 öğrenim döneminde de 'roadshow' etkinlikleri ile 40 üniversite ve okulda tanıtımlarına devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isiklar-klinker-tugla-grubu-bartinda-ogrencilerle-bulustu_47086.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!