Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Isısan Akademi 2009'da 7 Bin 478 Kişiye Eğitim Verdi

2007 yılında kurulan Isısan Akademi, sektörün eğitim ihtiyacına yönelik önemli bir boşluğu dolduruyor. Düzenlediği eğitimlerle Isısan bayilerini, servislerini ve sektör temsilcilerini, pazara sunduğu ürünler ve ileri teknolojiler üzerine bilgilendiren Isısan Akademi, 2009’da toplam 331 eğitimle 7 bin 478 kişiye ulaştı.

yapi.com.tr
Isısan Akademi 2009'da 7 Bin 478 Kişiye Eğitim Verdi

2007 yılında kurulan Isısan Akademi, sektörün eğitim ihtiyacına yönelik önemli bir boşluğu dolduruyor. Düzenlediği eğitimlerle Isısan bayilerini, servislerini ve sektör temsilcilerini, pazara sunduğu ürünler ve ileri teknolojiler üzerine bilgilendiren Isısan Akademi, 2009’da toplam 331 eğitimle 7 bin 478 kişiye ulaştı. Bir önceki yıla göre eğitim ve katılımcı sayısında yaklaşık yüzde 30’luk bir artış kaydeden Isısan Akademi’de gerçekleşen eğitimlerin toplamı ise 52 bin 214 adam/saat  oldu.

Isısan Akademi tarafından yıl boyunca verilen eğitimlerde teoriden çok uygulamaya yönelik içeriklere yer verildi. Eğitimlere; bayiler, servisler, üniversite öğrencileri, meslek lisesi ve teknik lise öğrencileri, sektördeki çeşitli firmalar, projeciler, uygulamacı taahhüt firmaları, mimarlar ve firma içi çalışanlar katıldı. Isısan Akademi eğitimleri İstanbul başta olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Kayseri illerinde gerçekleştirildi.

Isısan Akademi’nin İstanbul’da Koşuyolu ve Balmumcu olmak üzere 2 farklı Uygulamalı Eğitim Merkezi’nde 6, Ankara’da 3, Adana’da 2, Antalya, Bursa ve İzmir Bölge Müdürlükleri’nde ise 1’er eğitim salonu bulunuyor. Bunun yanında tüm Isısan showroomları da Isısan Akademi Uygulamalı Eğitim Merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Eğitimler, Isısan Akademi Eğitim Merkezleri’nin dışında çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları aracılığı ile de gerçekleştiriliyor. 1975 yılından bu yana faaliyet gösterdiği ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün gelişimine destek veren Isısan, 2009 yılında da sektörel faaliyetlerine devam etti. Isısan yöneticileri Sivil Toplum Kuruluşları tarafından sağlanan eğitimlerde de aktif roller aldı ve eğitimler verdi. TTMD, MMO, TMMOB ve İSEDA’da verilen eğitimlere 1000’in üzerinde sektör temsilcisi katıldı.

Isısan Akademi Uygulamalı Eğitim Merkezleri:

Tüm Isısan showroomları, Isısan Akademi Uygulamalı Eğitim Merkezleri olarak adlandırılıyor. Uygulamalı eğitim merkezlerinde Isısan’ın ürün gamında tüm cihazlar çalışır durumda sergileniyor ve eğitim amaçlı olarak kullanılıyor. Projeciler, taahhüt firmaları, mimarlar, son kullanıcılar ve sektörle ilgili kişiler, uygulamasını yapacakları cihazların, uygulama örneklerinden, görünümüne ve ses seviyesine kadar tüm özelliklerini inceleme ve deneme fırsatı buluyor.

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi isteyen firmalara ise Isısan’ın uzman mühendis ve eğitimci kadrosu tarafından eğitimler düzenleniyor. Eğitimlerde firmalarla sadece ürün özellikleri değil, ihtiyaç duyulan mühendislik alanlarında teknik bilgiler de paylaşılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isisan-akademi-2009da-7-bin-478-kisiye-egitim-verdi_76541.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!